• Informacje na temat:

  wady mężczyzn

Artykuły na temat: wady mężczyzn
 • Rozmawia: Malwina Pająk : Kiedy kobieta twierdzi, że kocha dwóch mężczyzn jednocześnie, możemy w ogóle mówić o miłości? A.G.: By mieć pewność, że nie mylimy samego pożądania lub(...) ból, euforię, tęsknotę, pożądanie, a wraz z nim zazdrość. O.: Skoro kobieta angażuje się w równoległą relację z drugim mężczyzną, to znak, że w jej pierwszym związku zabrakło któregoś z trzech...

 • Poronienie szokuje liczbami, zdarza się około 40 tysięcy razy w ciągu roku w samej Polsce. Prawie 70% z nich spowodowanych jest przez wady genetyczne, które pojawiają się u dziecka po zapłodnieniu lub są bezpośrednio przekazywane przez rodziców.

 • Najczęściej dotyczy mężczyzn, ale zdarza się nawet dzieciom. Może być oznaką choroby. Co robić? Radzi nasz ekspert.

 • ​Azoospermia a szanse na dziecko

  Azoospermia czyli całkowity brak plemników w nasieniu oznacza, że mężczyzna jest niepłodny. Takie zaburzenie dotyka 1 proc. całej populacji męskiej. Czy w takiej sytuacji mężczyzna mimo wszystko ma szanse zostać ojcem?

 • FSH zwany hormonem dojrzewania, wytwarzany przez przysadkę mózgową ma wpływ na płodność kobiet i mężczyzn. Wraz z innymi hormonami odgrywa istotną rolę w skomplikowanym procesie zachodzenia w ciążę.

 • To prawda, że sprawiają nam kłopoty częściej, niż mężczyznom. Powodem jest ich delikatniejsza budowa. Sprawdź, jak skutecznie poradzić sobie z najczęstszymi dolegliwościami stóp i lepiej o nie zadbać.

 • Inseminacja (w skrócie IUI) to metoda leczenia niepłodności, która polega na skróceniu plemnikom drogi do przebycia, by osiągnąć cel, czyli zapłodnić komórkę jajową. Podczas zabiegu inseminacji plemniki mężczyzny są umieszczane bezpośrednio w szyjce macicy, macicy, lub jajowodach kobiety. Najczęściej stosowaną formą inseminacji jest inseminacja wewnątrzmaciczna.

 • ​Od kiedy można ustalić biologiczne ojcostwo?

  Okres ciąży powinien być wypełniony radością i przygotowaniami na nadejście upragnionego potomka. Rzeczywistość bywa jednak czasami zupełnie inna. Zwłaszcza, gdy kobieta lub mężczyzna nie mają pewności, co do tego, kto jest biologicznym ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka. Szczęście, które powinno towarzyszyć wszystkim przyszłym rodzicom zamienia się wówczas w trwający 9 miesięcy koszmar.

 • Lekarze alarmują, że dziś już co dziesiąta para może mieć problemy z płodnością. W ponad 40 proc. przypadków przyczyną kłopotów jest niepłodność męska. Dlatego właśnie mężczyźni powinni być zawsze badani jednocześnie ze swoimi partnerkami. Tym bardziej, że zdiagnozowanie problemów z płodnością u mężczyzny zazwyczaj jest nieco łatwiejsze niż u jego partnerki.

 • Kwasy omega-3. Jak wpływają na nasz organizm i gdzie ich szukać?

  Mogą oddziaływać na wzrok, mózg i pośrednio na odporność całego organizmu.   Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 wpływają na: - działanie mózgu (poprawa ukrwienia, lepszy przepływ bodźców nerwowych) - funkcjonowanie siatkówki oka (niedobór powoduje wady wzroku i zwyrodnienia plamki żółtej) - płodność mężczyzn (na ruchliwość plemników) - stan kości (wspomagają wchłanianie wapnia...

Dyskusje na temat: wady mężczyzn
 • Re: co to znaczy kochać

  mieszkania mężczyzny i maszynka do rodzenia dzieci. prawo i dostęp do tej realizacji... to w zasadzie w poprzednim punkcie ująłem, ale dopytam tylko, czy w jakimś kraju rozwiniętym (pomijając te z tzw(...) dostęp? Tylko mi nie pisz że pracodawcy wolą zatrudniać facetów... i powinno wejść prawo (coś jak parytet) by w firmach było po połowie mężczyzn i kobiet... Bo to znowu nie miało by nic wspólnego

 • Re: ​Jakie są największe wady twojego znaku zodiaku?

  Byki to najgorszy znak zodiaku - bez jakichkolwiek zasad moralnych byle się nachapać, fałsz i obłuda. To jest typ po trupach do materialnego celu. Do tego zarozumiali i bezkrytyczni względem siebie. Dotyczy kobiet i mężczyzn. Myślę, że to jest najbardziej psychopatyczny znak zodiaku.

 • Straszne wady rodaków

  kompromisu. Obserwuje to zwłaszcza w pracy, głównie u mężczyzn. 2. Megalomania - zawyżona samoocena. Przykład, rozmowa o pracę, kandydat nic nie umie, ale chce pracować, jak słyszy ile będzie zarabiał to(...), bo może go ktoś zaczepić... Też dostrzegacie te wady? Może tylko Ja jestem tak krytyczna... A może widzicie nasze zalety?

 • Re: Zaakceptowała swoje wady

  Z tym zachwytem u mężczyzn tak bym nie przesadzał!!! Jest brzydsza niż ładniejsza! Ja mam ponad 40 lat i moje koleżamki ze szkoły (spotkania klasowe) przy niej to wyglądają z 10 lat młodsze! Więc nie ma co się podniecać jej wyglądem!

 • Re: Straszne wady rodaków

  wszystkie te wady widze u ciebie :D Dlaczego tacy jesteśmy? Może warto nad sobą popracować, aby nie śmiali się z nas na zachodzie... Postanowiłam je wszystkie spisać (oczywiście moim zdaniem): 1. Pieniactwo, czyli brak chęci do kompromisu. Obserwuje to zwłaszcza w pracy, głównie u mężczyzn. 2. Megalomania - zawyżona samoocena. Przykład, rozmowa o pracę, kandydat nic nie umie, ale chce

 • Re: Mankamenty kobiecej urody, które odstraszają mężczyzn

  Ludzi idealnych ,jak ktoś szuka ideału to może się w życiu zawieść i być nieszczęśliwym ,każdy ma wady i trzeba je zaakceptować ,albo się męczyć całe życie,ludzie świadomi swoich wad są lepszymi towarzyszami gorzej jak ktoś myśli że jest idealny

 • Podobają się wam okularnicy?

  Czy wolicie raczej mężczyzn bez okularów (wiadomo można dobrać sobie soczewki). Widzę ostatnio taki trend wśród mężczyzn, że wielu z nich mimo, że nie ma wady wzroku to kupuje i nosi okulary znanych marek. Takie kujonki. I tak się zastanawiam, czy kobiety bardziej pociągają okularnicy?

 • Re: Polki "dają radę" - ocenia projektantka Natalia Jaroszewska

  Polki są mądre, piękne, nowoczesne, wyzwolone, lepsze od mężczyzn, dają radę. Szkoda tylko, że się tak przeceniają i są zarozumiałe. Po pierwsze, moje Panie: nie różnicie się niczym od mężczyzn. Macie takie same wady jak i zalety - jesteście po prostu LUDŹMI. Przykład: mówiło się, że panie są lepszymi, ostrożniejszymi kierowcami. Teraz, gdy jeździ ich po drogach prawie tyle co mężczyzn okazuje

 • Re: Czy można sie wypalić uczuciowo?

  czasem wrażenie, że znacząca część mężczyzn widzi siebie jako samca alfa i konkurencji nie znosi. Pomimo tego, że ich osiągnięcia do tej roli ich nie predestynują - ale cóż, ciągle pokutuje u nas patriarchalizm. Z tymi wadami, to powinna dobrać takich aby wady (jakie wady? jakie wady? :P) się nie dublowały ;)

 • Re: Teresa Tuszyńska: nie całkiem zapomniana gwiazda

  Piszesz tak jakbyś nie wiedział że większość mężczyzn się nieźle maskuje. Po ślubie dopiero pokazuje swoje zalety i wady. Tych ostatnich jest zdecydowanie więcej.