• Informacje na temat:

  libido u kobiet

Artykuły na temat: libido u kobiet
 • Potrzebna rozmowa z seksuologiem Kobiety znacznie częściej niż mężczyźni skarżą się na spadek libido, czyli brak pożądania seksualnego. Częstotliwość zbliżeń zależy od potrzeb każdej kobiety(...) w organizmie kobiety mają wpływ m.in. na jej libido. Zdarza się, że pojawiają się niepożądane działania w postaci spadku libido, po zastosowaniu doustnej antykoncepcji hormonalnej. Mogą ujawnić się dopiero...

 • ...po porodzie kobieta ma prawo odczuwać spadek libido? Nie ma reguły. U jednych pań apetyt na seks wraca po kilku tygodniach, u innych po kilku miesiącach. Winne są temu hormony, ale nie tylko. Młoda(...)? Jak najbardziej. Przyczyną obniżenia libido mogą być zaburzenia hormonalne, które można skorygować, stosując odpowiednie leki. Często kobiety zaczynają unikać zbliżeń ze względu na dolegliwości lub...

 • Od czego zależy to, czy ona ma ochotę na seks? Razem z ekspertem wyjaśniamy, jak działa barometr pożądania u kobiety i rozprawiamy się z obiegowymi opiniami na ten temat. Sprawdźcie, co jest prawdą, a co nie.

 • Hormony wpływają nie tylko na wygląd kobiecego ciała, na stan skóry i włosów, na rolę rozrodczą, ale również na jej samopoczucie. Estrogeny i progesteron oddziaływają na funkcjonowanie wielu procesów w organizmie kobiety, a zachwianie ich poziomu powoduje zaburzenia hormonalne.

 • Niektóre kobiety zaczynają tyć zaraz po 40. roku życia, mimo że nie jedzą więcej niż dotychczas. Wprawdzie to niełatwy problem do rozwiązania, ale nie oznacza, że zachowanie szczupłej sylwetki jest niemożliwe. Wymaga jednak nieco wysiłku.

 • Kobiece libido bywa kapryśne. Ważne, żeby szybko ustalić przyczynę jego spadku i dowiedzieć się, jak można temu zaradzić.

 • Afrodyzjaki na talerzu

  Nazwą afrodyzjaki określa się produkty, potrawy, substancje, którym przypisuje się zdolność wzbudzania pożądania i zwiększanie libido, czyli możliwości seksualnych. Aktywizują one organy płciowe, a także… ożywiają serce, jednym słowem zwiększają ochotę na miłość. Zaostrzają apetyt nie tylko na jedzenie, ale i na seks. Jest ich sporo, są łatwo dostępne...

 • U wielu kobiet menopauza, czyli ostatnia miesiączka w życiu, związana z wygasaniem hormonalnej czynności jajników, pojawia się...

 • Coraz więcej kobiet odstawia tabletki hormonalne i poszukuje nowocześniejszych metod antykoncepcji. Co wybrać?

 • Androgeny to hormony, które nadają organizmowi cechy męskie. W okresie płodowym powodują wykształcenie męskich narządów płciowych, jednak są produkowane także przez organizm kobiet.

Dyskusje na temat: libido u kobiet
 • Re: Antykoncepcja skuteczna, ale czy bezpieczna?

  Libido therapy jest dla kobiet. Sama przyjmuję, przypisała mi to moja pani doktor. Znaczy się zasugerowała jak powiedziałąm jej ,że mam problemy z libido bo środek jest bez recepty. Jak mnie denerwują tutaj faceci wypowiadający się w tematach o kobietach i ich libido. Gościu nawet się nie zastanawiaj tylko spróbuj. Mi bardzo pomogło A i ten sex elixir również jest super.

 • Re: Wypryski po pigułkach anty?

  po pigułach, plasterkach zawsze miałam super cerę, ani jednej krosteczki. ale czy warto? mniejsze libido - na pewno i nikt mi nie powie, że nie, i zawsze jest ryzyko- nie ciąży, ale ... . który lekarz powie, że nie mają wpływu na nasz organizm. dlaczego coraz więcej młodych kobiet ma problemy z zajściem w ciążę. to nieprawda, że organizm się oczyści. dlaczego tylko kobiety muszą brać jakieś

 • Re: Libido do poprawki

  A na co mi baba? Żeby wyciągała ode mnie kasiorę a jak jej nie dam to strzela focha? Jestem prawdziwym mężczyzną, kocham siebie i swoją kasę. Wolę ładować tę kasę w zarąbiste samochody niż w zachcianki kobiet!

 • Re: Gdy on nalega na seks Co robić ?

  podnoszącymi libido u kobiet(wypróbować) które nawet w radiu są obecnie stale reklamowane. Mocne filmy erotyczne jak najbardziej - chodzi o to aby zaskoczyć więc trzeba robić wiele w tym kierunku(...)Jak podnieś libido? Jeśli od zawsze było niskie to pierwszym krokiem jest przebadanie się czy gospodarka hormonalna jest właściwa. Np, trudności w podniecaniu się, suchość w pochwie oznacza niedobór

 • Re: Jak obudzić w sobie libido?

  Zasadniczo libido u kobiety jest, gdy kasa jest. Całe pokolenia kobiet nie maja problemu z seksem przygodnym i tym haczącym o dewiację jak jest za to KASA. Tych pań ni głowa ni co innego nie boli a przemiał nie przeraża. Da się..? Ano da :)))

 • Re: Jakie domowe sposoby na zwiększenie libido? Pomocy!

  Tabletki na zwiększenie libido u kobiet - http://femmax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

 • Re: Seks a PMS: Jaki wpływ na libido mają hormony?

  Jakos nie zauwazylem skokow libido u mojej krolowej, ale w naszym wieku to juz niewiele moze skakac ;) nigdy na to nie narzekalem i nie narzekam, jedna z niewielu kobiet, ktora uwaza seks za najlepszy srodek na bol głowy ;) a ze teraz trochę się regulujemy, bo menopauza i iqman nas dopadły tooo i tak nie ma na co narzekac :)

 • Re: Jakie domowe sposoby na zwiększenie libido? Pomocy!

  Największą skuteczność na zwiększenie libido ma sildenafil - mogą go stosować również kobiety. Cytrynian sildenafilu jest dostępny bez recepty dla kobiet w postaci żelu, można nim smarować zewnętrzne narządy płciowe - powoduje wzrost ochoty na seks. Dodatkowo polecam tabletki z aminokwasem L-tyrozyną i L-argininą, które również mają udowodnione działanie pobudzające, słabsze jednak od sildenafilu.

 • Re: Jak obudzić w sobie libido?

  dojrzalych kobiet nie lubia starzy faceci...wiadomo czemu