• Informacje na temat:

  czuje caly czas wielki brzuch

Artykuły na temat: czuje caly czas wielki brzuch
 • ...i rodzicielskimi. Stresowy ból brzucha jest odczuwany jako uczucie ściskania i skurczu. Czasem towarzyszą mu bóle głowy, nudności, problemy ze snem, uczucie ściśniętego gardła. Ból może umiejscowić(...) śródbrzusza czy prawego podżebrza do pleców lub prawego barku. Często towarzyszą mu wzdęcia, nudności, wymioty, odbijanie się, czasem pojawia się żółtaczka. Przy niewielkim nasileniu bólu pomoże lek...

 • Uczucie ciągnięcia, kłucia czy skurczu w dole brzucha może mieć bardzo różne przyczyny. Sprawdź, co tak naprawdę może ci dolegać i jak szybko wrócić do zdrowia.

 • Celiakia - dlaczego sprawia, że czujemy się gorzej? Celiakia to choroba genetyczna, w której upośledzony zostaje mechanizm wchłaniania składników odżywczych z pokarmu . Jest do związane z trwającą przez całe życie nietolerancją glutenu - białka występującego w kilku bardzo popularnych zbożach - pszenicy, życie jęczmieniu i w niewielkich ilościach także w owsie .  Gluten działa toksycznie na...

 • Jest bardzo pracowita. Ciągle coś produkuje, przetwarza, gromadzi. Gdy jej w tym przeszkadzasz, zaczyna się buntować! Czujesz wtedy ból pod prawym żebrem.

 • Ciąża tydzień po tygodniu: Jak rozwija się dziecko

  Już wkrótce będziesz mamą! Przed tobą 9 niezwykłych miesięcy: w tym czasie twoje maleństwo będzie intensywnie się rozwijać, a w twoim ciele zajdą różne zmiany. Niektóre z nich mogą wzbudzać twój niepokój. W takiej sytuacji warto zaufać ekspertom. Przekonają cię, że to, co teraz czujesz, jest zupełnie naturalne i że tak naprawdę nie masz powodu do obaw.

 • ..., porozmawiaj o tym z ginekologiem. Nie muszą od razu oznaczać choroby. Zaburzenia cyklu mogą być spowodowane np. stresem. Środek: Owulacja Zwykle w tym czasie czujesz się bardzo kobieco. Jesteś pewna siebie(...) śluzowa macicy złuszcza się i jest wydalana z krwią. ●Dolegliwości: Może ci dokuczać ból brzucha. Miej więc pod ręką środki rozkurczowe, zioła, termofor. Jeśli miesiączki są zbyt obfite – koniecznie...

 • Jeśli oczekujesz na swoje pierwsze dziecko, zastanawiasz się pewnie, skąd będziesz wiedziała, że zaczyna się wielki finał. Sprawdź zatem, kiedy można jeszcze spokojnie poczekać, a kiedy powinnaś jechać do szpitala.

 • Czasem to, co przyszła mama bierze za objaw odmiennego stanu, tak naprawdę jest sygnałem poważniejszej choroby. Sprawdź, jak je odróżnić.

 • Problemy z bliskością zdarzają się młodym rodzicom bardzo często. Traktujmy je jako przejściowe kłopoty. Wasz seks może być równie udany jak wcześniej. Ale potrzeba na to czasu!

 • Jeannette Kalyta. Położna z misją specjalną

  Stanowczo broniła godności kobiet w czasie porodu. Pokazała, że bycie tylko sprawnym w swoim zawodzie nie wystarcza. Nic dziwnego, że Jeannette Kalyta stała się najsłynniejszą położną w Polsce. Tekst: Katarzyna Świerczyńska...