• Informacje na temat:

  całkowite wyleczenie

Artykuły na temat: całkowite wyleczenie
 • Raka piersi można wyleczyć

  Lekarze od dawna podkreślają, jak ważne jest samobadanie piersi (warto wiedzieć, że aż 55 proc. guzków występuje w górnym kwadrancie piersi) oraz wykonywanie mammografii, która pozwala wykryć ten nowotwór we wczesnym stadium. Jeśli bowiem guz ma nie więcej niż dwa centymetry i nie ma przerzutów do węzłów chłonnych, istnieje duża szansa na całkowite wyleczenie. W efekcie wzrosła świadomość kobiet...

 • Rak jelita grubego to zawsze jest bardzo poważne rozpoznanie. Nowotwór ten rozwija się powoli, co zwiększa szanse na jego wczesne wykrycie, a co za tym idzie na skuteczne wyleczenie. Terapia polega na chirurgicznym wycięciu części jelita. W niektórych przypadkach w trakcie operacji konieczne jest wytworzenie sztucznego odbytu (tzw. stomia) na brzuchu, który w zależności od dalszego rozwoju...

 • Zrobiłam badania, które wykazały liczne kolonie grzyba Candida w przewodzie pokarmowym. Jak leczy się to zakażenie? - chce wiedzieć Weronika z Warszawy.

 • Cierpiący na tę chorobę często nie zdają sobie sprawy, że ich ona dotknęła. A powinni szukać pomocy.

 • Już nie musisz obawiać się zabiegu. W pokonaniu guzków pomogą tabletki.

 • Ewa Wiśniewska zignorowała pierwsze objawy niedokrwistości. Myślała, że to przemęczenie. W końcu podjęła właściwe leczenie.

 • Medycyna już od wielu lat wykorzystuje leczenie niskimi temperaturami. Teraz naukowcy znaleźli ich nowe zastosowanie: w leczeniu chorych na migotanie przedsionków.

 • Jak wyleczyć uszkodzenie błędnika. Operacje usunięcia migdałków

  Na czym polega zabieg zmniejszenia migdałków i operacja ich usunięcia? Czy da się wyleczyć uszkodzenie błędnika? Na pytania odpowiadają eksperci.

 • Stłuszczenie polega na odkładaniu się komórek tłuszczowych w miąższu wątroby. Choroba jest całkowicie wyleczalna, ale warunkiem jest zmiana trybu życia....

 • ...wynosi do 190 mg/dL (dla cholesterolu całkowitego), do135 mg/dL (dla LDL) i co najmniej 50 mg/dL (dla HDL); przeciwciała anty-HCV – to badanie może być zalecane, gdy dłonie i stopy marzną w sposób typowy...

Dyskusje na temat: całkowite wyleczenie
 • Re: Czy z alkoholizmu można się wyleczyć?

  Wyleczenie całkowite nie jest możliwe. Alkoholikiem się jest do końca życia . Można jedynie pracować nad sobą i nie pić,ale to cholernie ciężka praca. Alkoholizm jest wielką plagą, szkoda że ci na górze problemu nie dostrzegają. Niszczy nie tylko pijącego,ale również jego bliskich.

 • Re: Zaskakujące sygnały, że... choruje kręgosłup

  A ja przypomnę o punktach spustowych mięśni. Masaż takich punktów przynosi piorunującą poprawę, a nawet całkowite wyleczenie po jednym zabiegu.

 • Czy laserowa koretka wzroku jest bezpieczna?

  Witajcie :) Mam wadę wzroku i coraz częściej, myślę właśnie o skorygowaniu jej za pomocą lasera. Mam astygmatyzm, więc noszę cylindry... Myślałam o soczewkach, ale na moją wadę są one bardzo drogie, a przez ich noszenie nie nastąpi całkowite wyleczenie :( Usłyszałam ostatnio, że klinika okulistyczna w Katowicach zakupiła nowoczesny laser, który pozwala usuwać wady wzroku nawet w kilkanaście

 • Re: Mam brzuch jak balon...

  Też tak miałam, musiałam wprowadzić wielkie zmiany żywieniowe, co znacznie ułatwiło sprawę. Całkowite wyleczenie przyniosło leczenie debutirem. Zniknęły wzdęcia, zaparcia, biegunki. Wyglądam dużo lepiej i czuję się rewelacyjnie.

 • Re: Czy wierzycie w moc uzdrowicieli?

  konkretnych rodzajów nowotworów przy pomocy danego rodzaju terapii, gdzie autorzy chwalą się wyleczeniem 30, 40 czy też nawet 98% przypadków. A tymczasem rzeczywista skuteczność (czyli całkowite wyleczenie) leczenia nowotworów złośliwych chemioterapią, w zależności od rodzaju nowotworu, waha się od 9% do 0% (!). ZABAWMY SIĘ LICZBAMI, CZYLI JAK UZYSKUJE SIĘ PAPIEROWY SUKCES W ONKOLOGII Jak definiuje

 • Re: Najlepszy czas ziół

  . Po dwóch tygodniach całkowite wyleczenie, wtedy dopiero było widać, jak zeszły ślady po glistniku.

 • Re: Na kobiece problemy z pęcherzem

  To zazdroszczę, że tak łatwo się tego pozbyłaś, u mnie dopiero kuracja lekiem urafuraginum pozwoliła mi na całkowite i szybkie wyleczenie infekcji.

 • Re: Dlaczego warto jeść czosnek

  Cieszę się, że znam tę metodę leczenia, ponieważ jest niezwykle skuteczna. Przy nagłych zachorowaniach pomaga już w ciągu kilku godzin. Przy chorobach przewlekłych potrzeba do kilku tygodni Urynoterapii. Ale w większości przypadków wyleczenie jest całkowite - zdrowie zostaje przywrócone!

 • Re: Kto cię dobrze zbada?

  W miejsce lekarzy wstaw znachorów, jakiś inżynierów górników po AGH, innych w ogóle nie wykształconych, oni biorą na ogół ogromne pieniądze za całkowite obietnice i wyprawianie gusł! Czepiasz się(...) żadnych! Gdyby znachorom płacić za wyleczenie chorego z jakiejkolwiek choroby, to ci ludzie zamknęliby ten biznes a otworzyli inny, no bo przecież nic by na znachorstwie nie zarobili!

 • Re: Wędzone niezdrowe?

  Jakie normy europejskie? Przecież unia zwiększyła w Polsce ilości dodawanych do żywności konserwantów aż 5 razy! Więc jakie normy? Wszystkie normy ustalane przez UE i WHO mają za zadanie nabić kieszeń firmom produkującym leki powodujące podtrzymywanie przy życiu a nie całkowite wyleczenie - to się nie opłaca.