• Informacje na temat:

  13 dni nie mam okresu

Artykuły na temat: 13 dni nie mam okresu
 • Mama po 40. Jakie badania zrobić przed i w ciąży

  ...badanie inwazyjne, czyli zabiegowe. Polega na pobraniu niewielkiej próbki płynu owodniowego i zbadaniu go w laboratorium. Ostatecznie potwierdza ono lub wyklucza istnienie wady u dziecka. Przeprowadza się je między 15. a 20. tygodniem ciąży, a wynik poznasz po 9-21 dniach od jego wykonania. Warto zrobić badania, by być spokojną, ale decyzja o przeprowadzeniu ich należy do ciebie. Anna Gumowska, kons...

 • Wydawało mi się, że moja 13-letnia córka jest grzeczna i miła. Prawda okazała się zupełnie inna...

 • Ciąża tydzień po tygodniu: Jak rozwija się dziecko

  Już wkrótce będziesz mamą! Przed tobą 9 niezwykłych miesięcy: w tym czasie twoje maleństwo będzie intensywnie się rozwijać, a w twoim ciele zajdą różne zmiany. Niektóre z nich mogą wzbudzać twój niepokój. W takiej sytuacji warto zaufać ekspertom. Przekonają cię, że to, co teraz czujesz, jest zupełnie naturalne i że tak naprawdę nie masz powodu do obaw.

 • Ogarnia cię niepokój na myśl, jak to będzie, gdy nadejdzie TEN dzień? Sprawdź, co pomoże ci pokonać strach i nastawić się pozytywnie do wielkiego finału.

 • Od czego zależy to, czy ona ma ochotę na seks? Razem z ekspertem wyjaśniamy, jak działa barometr pożądania u kobiety i rozprawiamy się z obiegowymi opiniami na ten temat. Sprawdźcie, co jest prawdą, a co nie.

 • Już wkrótce przestaniesz ziewać, pijąc kolejną kawę po nieprzespanej nocy. Dzięki naszym radom twój maluszek nauczy się błogo i długo spać. Nie wierzysz? Przekonaj się – to naprawdę jest możliwe!

 • Dzięki nim specjaliści mogą przez całą ciążę obserwować, czy maluszek rozwija się prawidłowo i w razie potrzeby leczyć smyka jeszcze w łonie matki. Dlatego warto wiedzieć, na czym polegają i kiedy im się poddać.

 • To, co trafia teraz na twój talerz, ma wpływ nie tylko na twoje samopoczucie, ale i na rozwój dziecka. Nasz ekspert podpowiada, co powinnaś jeść w każdym trymestrze, aby dostarczyć sobie i maleństwu wszystkich niezbędnych składników.

 • .... Potem z dnia na dzień pojawi się u niego nowa umiejętność, np. siadanie. Nasza rada: Trzeba dać dziecku to, czego potrzebuje – więcej ciepła, uwagi i... poczekać około tygodnia (tyle zwykle trwa typowy skok). Wciąż jest w ruchu i strasznie rozrabia – Mój synek był bardzo spokojnym niemowlęciem – mówi Olga, mama 13-miesięcznego Pawła. – Siedział, oglądał książeczki, lubił bawić się w kąciku...

 • Pożegnanie z ukochanym „cycusiem” bywa trudne, niezależnie od wieku maleństwa. Nasz ekspert radzi, jak to zrobić łagodnie i bez problemów.

Dyskusje na temat: 13 dni nie mam okresu
 • Re: Re: Re: mam pytanie

  Najbardziej płodne są dni w połowie cyklu. Czyli 14 dni licząc od pierwszego dnia okresu. Ale raczej uważaj 12, 13, 14, 15, i 16 dnia, bo nigdy nie wiadomo...

 • A jak to jest ze mną?

  witam:) od 13 dni nie mam okresu, a mimo wszystko biegam często do wc "siku", i jestem strasznie senna, zmęczona...czy powinnam brac pod uwage powiekszanie sięwłasnie rodziny?

 • Re: Problem: 10 miesięcy starań o dziecko

  My staraliśmy sie około pół roku... Jak zaczeliśmy robić badania okazało się że nie mam okresu. Na początku myślałam że to przez nerwy, Ale póżniej zaczełam liczyć i wyszło że cykl trwa już 40 dni (mam nieregularne miesiączki). Udało się. Jestem w 13 tygodniu ciąży.

 • odstawienie pigulek?????

  Prosze o rade. 8 wrzesnia skonczylam opakowanie pigulek, w 7 - mio dniowej wystapilo tak jak zwykle krwawienie - bylo to 13 wrzesnia no i odstawilam na kilka miesiecy pigulki. Natomiast gdy mlam(...) i nadal nie mam okresu. Jak dlugo trzeba czekac na tez normalny okres po odstawieniu tabletek Prosze o dpowiedz. Dzieki. Pozdrawiam.

 • tabletki są (...)!!

  Ja te wszystkie nie pożądane objawy miałam zanim zaczęłam brać tabletki! Od kiedy je biorę, czyli ponad 2 lata, mam lepszą pamięć, nie śpię już 13 godzin na dobę tylko 7, mam więcej energii(...) tygodnie przed okresem zaczynałam mieć bóle pleców. Im bliżej okresu tym silniejsze. Dochodziły do tego bóle brzucha, mdłości, wymioty i takie bóle głowy, że chwilami myślałam, żeby się zabić, bo nie