• Informacje na temat:

  zabieg powiększania

Artykuły na temat: zabieg powiększania
 • .... Jednak leczenie nie powinno trwać dłużej niż pół roku. Jeśli w tym czasie guzki się nie zmniejszą, trzeba rozważyć ich usunięcie. Mój ginekolog proponuje mi zabieg termoablacji ultradźwiękowej mięśniaków. Co to takiego? To nowoczesna, bezoperacyjna metoda leczenia mięśniaków, polecana szczególnie kobietom, które planują macierzyństwo. Podczas zabiegu wykorzystuje się wiązki energii o bardzo...

 • .... – Niestety, nie – usłyszałam. – Przepuklina się powiększa, nawet gdy nosi się pas podtrzymujący. Pojawiają się zrosty jelit, które stają się mniej drożne. Wystarczy zabieg laparoskopowy Kiedy zjawiłam się w szpitalu, spytałam z niepokojem:– Jaka to będzie operacja? – Nie będziemy robić tradycyjnego zabiegu, podczas którego przecina się brzuch i zakłada syntetyczną siatkę zamykającą...

 • ...także do zmian nowotworowych. Zdarza się jednak, że terapia lekami nie jest skuteczna. Wtedy konieczne jest przeprowadzenie zabiegu antyrefluksowego. Lekarze rozważają go zwłaszcza wtedy, gdy choroba(...), krwawienia z przełyku lub zwężenie jego światła. Zdarza się też, że chorzy, zmęczeni długotrwałym przyjmowaniem leków, wolą się poddać zabiegowi niż kontynuować leczenie – choćby nawet było ono...

 • ...gruczołu krokowego – jego wzrost powyżej 4ng/ml z dużym prawdopodobieństwem świadczy o rozwoju nowotworu). Czasem, przeważnie wtedy, gdy chory jest kwalifikowany do leczenia zabiegowego, potrzebne będzie badanie USG, biopsja prostaty, cystoskopia lub tomografia komputerowa. Leczenie Nawet łagodny przerost prostaty wymaga leczenia. Jeszcze do niedawna większość panów kierowano na zabieg...

 • ...i macerują skórę. Wszystkie te zabiegi hamują syntezę kolagenu i proces włóknienia. Niestety, żadna z tych metod nie jest całkowicie skuteczna. Dodałem, że leczenie ma nie tylko poprawić wygląd blizny...

 • Zrosty po operacji

  To możliwe powikłania wielu zabiegów. Czy można im zapobiegać i jak je leczyć?

 • Czym jest badanie trychologiczne i kiedy się go wykonuje?

  Badanie trychologiczne pozwala ocenić stan skóry głowy, kondycję cebulek włosowych i stwierdzić, w jakim stanie są włosy i, ewentualnie, jakie zabiegi poprawią ich wygląd.

 • Jak przekonałem się na własnej skórze, zabieg chirurgiczny to jedyna forma leczenia wodniaków. Można go uniknąć jedynie w przypadku niewielkich zmian. I, choć istnienie wodniaka nie ma wpływu na płodność i zwiększenie ryzyka rozwoju nowotworu, warto mu się poddać z przyczyn kosmetycznych i ewentualnego dyskom fortu przy noszeniu ciaśniejszej bielizny czy uprawianiu sportu. Zabieg trwa...

 • ...usunięcie narządu. Zabieg wykonuje się albo przez cewkę moczową (tzw. TURP) lub z dostępu przez pęcherz moczowy. Możliwy jest zabieg laserowy polegający na odparowaniu przerośniętego gruczołu światłem...

 • Coraz więcej osób uskarża się na te problemy ze stopami. Co można zrobić, by im zapobiec? Jak leczyć, kiedy już się pojawią? Czy uda się uniknąć operacji? A jeżeli nie jest to możliwe, to jak wygląda zabieg i powrót do zdrowia? Oto odpowiedzi na te pytania. Skorzystaj z rad, dzięki którym twoje stopy będą zdrowe.

Dyskusje na temat: zabieg powiększania
 • Re: Jak zatuszować asymetryczne piersi?

  Wiele kobiet decyduję się na zabieg powiększania biustu Wrocław w Clinic For You i bynajmniej nie ma w tym nic złego. Czasami asymetria piersi jest dla kobiety tak dużym problemem, że z tego powodu ma kompleksy lub zaburzone poczucie własnej wartości. Jeśli taka operacja mogłaby to zmienić to warto skorzystać z możliwości jakie oferuje nam współczesna medycyna estetyczna.

 • Re: Powiększanie ust

  U mnie zabieg powiększania ust wyszedł bardzo dobrze. Wygladają bardzo natural-nie , a nie jak po ukąszeniu osy. Bardzo fajnie mi to zrobiono w klinice Magnuccy. Zabieg robiła mi przemiła Pani dr Stachura.

 • Re: Czy warto powiększyć piersi?

  Dużo kobiet wypowiada się na daymynews.pl i wydaje mi się, że na pewno znajdą się takie, które przechodziły przez zabieg powiększania piersi i dlatego będą umiały się wypowiedzieć na ten temat.

 • Re: Powiększanie ust

  Robiłam zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego, po zabiegu usta sa pełniejsze, mają bardzo ładny kształt i wyglądają bardzo naturalnie. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu który wykonałam w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów.

 • Re: Sztuczne cycki

  Na pewno na daymynews.pl znajdą się kobiety, które przechodziły przez zabieg powiększania i piersi i będą umiały się podzielić swoim zdaniem w tym temacie. Wystarczy, że wejdziecie i zapytacie.

 • Re: Powiększanie ust

  Też zdecydowałam się na zabieg powiększania ust, bo moje naturalne faktycznie były bardzo małe. Wybrałam dobrą klinikę - ConsensusMed w Krakowie i jestem zadowolona z tego wyboru. Zarówno efekt operacji, jak i cała opieka personelu zasługuje na brawa. :)

 • Re: Czy warto powiększyć piersi?

  Dużo kobiet wypowiada się na daymynews.pl i wydaje mi się, że na pewno znajdą się takie, które przechodziły przez zabieg powiększania piersi i dlatego będą umiały się wypowiedzieć na ten temat.

 • Re: Powiększanie piersi

  Zabieg powiększania piersi jest bardzo bezpieczny, sama wykonywałam go 2 mś temu, bo zawsze marzyłam mieć duże ładne piersi. Zabieg jest robiony pod znieczuleniem i po zabiegu nie miałam żadnych komplikacji, wszystko ładnie się zagoiło. Zabieg robiłam u dr Jędrys Joanny z gabinetu DBAJ O PIERSI , przyjmuje na ul Klemensa Janickiego 1A/U3 w Krakowie, polecam.

 • Re: Botox czy kwas hialuronowy

  Ja uważam że dieta jest podstawą, od niej zależy jak długo będziemy dobrze wyglądać, ale skusiłam się na zabieg powiększania ust preparatem natural lips firmy Amalian i powiem szczerze że naprawdę warto, efekt jest delikatny i nie wystąpiły żadne powikłania, już jestem umówiona na kolejny zabieg.

 • Re: Powiększanie ust

  Polecam zabieg powiększania ust w klinice Dr Legrand w Krakowie . Zawsze miałam kompleks na punkcie swoich wąskich malutkich ust. Dzięki Pani doktor moje usta zostały delikatnie powiększone, nawilżone, została tez skorygowana asymetria, a. O najważniejsze efekt jest bardzo naturalny. Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm.