• Informacje na temat:

  usunięcie zębów

Artykuły na temat: usunięcie zębów
 • Niedawno robiłam górną protezę zębową i musiałam wyrwać 6 zębów. Po tym nagle zaczęły się uciążliwe szumy uszne. Czy to może mieć związek z usunięciem zębów? Maria z Ostrowa Wielkopolskiego...

 • Chciałabyś nieco rozjaśnić swój uśmiech? Sprawdź, który ze sposobów wybielania zębów będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni.

 • ...miejsce przebijają się już stałe. Schorzenie może powodować wady zgryzu, stłoczenie zębów w szczęce, przemieszczanie się ich, przerwy między nimi. 2 Leczenie hiperdoncji oznacza usunięcie nadliczbowych zębów oraz korekcję zgryzu. Zabieg wykonuje lekarz stomatolog lub chirurg. Stan zapalny dziąseł związany z chorobą wyleczy z kolei periodontolog.

 • Usuwanie zęba nie powinno boleć. Podczas tego nieprzyjemnego zabiegu możemy tylko czuć rozpieranie czy ucisk. Umówmy się z dentystą, że w razie potrzeby,...

 • Niedawno musiałam usunąć zepsuty ząb. Na szczęście nic mnie to nie bolało, bo miałam znieczulenie. Ale następnego dnia zaczęły się problemy.

 • Od pewnego czasu, kiedy szczotkuję zęby, często bolą mnie dziąsła, a czasami nawet krwawią. Wiem, że nie wolno lekceważyć takich symptomów, bo mogą prowadzić do paradontozy, a w konsekwencji do przedwczesnej utraty zębów. Jak temu przeciwdziałać? Kinga z Olsztyna.

 • ...usunięcie kamienia nazębnego. NFZ refunduje taki zabieg raz w roku. Odpłatnie kosztuje od 60 zł. Zgrzytanie zębami Może powodować ścieranie koron, zwyrodnienia stawu żuchwowego, rozchwianie zębów(...) Słodkie napoje gazowane są nieprzyjazne dla zębów – niektóre zawarte w nich substancje zmiękczają szkliwo. Uwaga! Jeśli chcesz umyć zęby, by zneutralizować ich działanie, zrób to 30

 • Wyrywałam ząb, ale nadal mnie boli dziąsło. Czy mogę czymś płukać jamę ustną?

 • Chyba nie ma nic bardziej oczywistego – trzeba dbać o zęby. To wiedzą wszyscy. Okazuje się jednak, że nie zawsze wiemy, jak należy to robić prawidłowo. Co szkodzi naszemu uzębieniu, a co je wzmacnia? Jakich akcesoriów używać do pielęgnacji zębów? Warto znać odpowiedzi na te i inne pytania.

 • Dokucza mi od pewnego czasu dosyć nieprzyjemne uczucie. Gdy tylko sięgnę po zimny napój lub próbuję zjeść lody – natychmiast czuję przeszywający ból tych zębów, które miały kontakt z zimnym napojem lub jedzeniem. Kiedyś tego nie miałam. Skąd się to bierze? Czy jest jakiś sposób na tę dolegliwość? Danuta z Gliwic...

Dyskusje na temat: usunięcie zębów
 • Re: wybielanie zębów

  A próbowałaś metody Magic White? Ta metoda pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu (kawa, herbata, czerwone wino itp). Ja sobie zafundowałam ten zabieg w Klinice na Bolkowskiej 2A na Bemowie. U mnie świetnie się sprawdził.

 • Re: Metody na białe zęby

  Naprawdę wystarczy pasta ajona, systematyczne mycie, dobra szczoteczka zmieniana co te trzy miesiące no i usunięcie przyczyny brzydkich zębów. Jeśli palisz to rzuć fajki. Jeśli pijesz mocne kawy, kilka dziennie, to postaraj się to ograniczyć. To takie podstawowe kroki do ładnych zębów, bo nastawienie się na wybielanie nie ma sensu, i tak wszystko wróci do normy po czasie.

 • Re: Dobry dentysta w Krakowie - kto zna?

  Potwierdzam post croppa byłem u Pani Agaty, młoda i kontaktowa pani stomatolog ,gabinet ma koło mutikina, aquaparku w Krakowie. I u niej w gabinecie jest NAPRAWDĘ TANIO plomba kosztuje 60 zł, usunięcie kamienia 40 zł , WYBIELANIE ZĘBÓW 300 zł Gabinet jest nowy,przyjemny naprawdę warto !!! Tel do niej : Pani Agata 796 130 787 a tu jest cennik http://www.az-dente.pl/cennik Dentysci w Krakowie

 • Re: Opuchlizna po wyrwaniu zęba?

  Zalecam usunięcie wszystkich zębów jednocześnie, żeby nie przechodzić wielokrotnie przez koszmar odrętwiałej twarzy.

 • Re: Jakie witaminy dla zdrowych zębów i dziąseł?

  Polecam wizytę u stomatologa i zrobienie sobie kilku podstawowych zabiegów poprawiających kondycję, wygląd waszych zębów. Usunięcie złogów naddziąsłowych, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja. Ja zdecydowałam się na taki pakiet w Lux Med. Koszty nie były wysokie, coś około 200 zł. Nie dużo jak za ładny uśmiech :-)

 • Re: Jak oczyścić zęby z kamienia

  Racja. W artykule jest błąd. "Codziennie zjedz jabłko, gruszkę, łodygę selera naciowego lub surową marchewkę. Warzywa te zwiększą produkcję śliny i usuwają szkodliwe dla dziąseł i zębów bakterie(...) w gabinecie stomatologiczne i koniecznie lakierowanie. Samo usunięcie na niewiele się zda ponieważ bardzo szybko pojawi się nowy kamień.

 • Re: Angelina Jolie usunęła obie piersi

  amputacyjnym, których ukoronowaniem może być usunięcie wszystkich zębów - bo tylko to może naprawdę uchronić człowieka przed próchnicą. W rezultacie stopień zdrowotności społeczeństwa niebywale się poprawi

 • "człowiek ma w życiu...

  pozdrawiam Archie, rozpieszczaj się kochana ile wlezie :-) Zdradzisz metodę na brak kamienia do końca życia, (usunięcie zębów?) hehe Buzi :-)

 • Re: Nabilla Benattia...

  Jeżeli ząb boli cię dzisiaj, to idziesz to prywatnego gabinetu i załatwiasz problem za 50 złotych. Tyle kosztuje usunięcie. Rwałem wczoraj. Jak cie nie stać, to zrezygnuj z internetu lub zainwestuj w pastę do zębów.

 • Re: Heroiczna Angie

  amputacyjnym, których ukoronowaniem może być usunięcie wszystkich zębów - bo tylko to może naprawdę uchronić człowieka przed próchnicą. W rezultacie stopień zdrowotności społeczeństwa niebywale się poprawi