• Informacje na temat:

  ubytki

Artykuły na temat: ubytki
Dyskusje na temat: ubytki
 • Re: Jak ratować moje zniszczone i suche włosy??

  Na suche i lamiace sie wlosy pomogl mi zabieg prostowania keratynowego wlosow w Black Pearl. Uzupelnia on ubytki we wlosach, dzieki czemu nie musialam ich obcinac :)

 • Re: Jak wypełniać ubytki i skorygować zgryz: Stomatologia estetyczna

  Dobra klinika i dobry lekarz. W moim przypadku była to klinika Dental Park (uważam, że najlepsza w okolicach Krakowa) i lekarz Pani Radzikowska. Ubytków żadnych nie miałam, ale zgryz był bardzo krzywy. Teraz już wychodzę na prostą. Jeszcze troszkę muszę poczekać, ale już jest lepiej.

 • Re: Manicure hybrydowy

  Hybrydowy lakier zmyjesz tylko i wyłącznie czystym acetonem który można kupić w sklepie chemicznym.Jeżeli paznokieć rośnie to i będą zawsze ubytki w lakierze ale jak pozostała część paznokcia wygląda dobrze to wystarczy iść na uzupełnienie.

 • Re: Jak wypełniać ubytki i skorygować zgryz: Stomatologia estetyczna

  wiadomo, ze ladny usmiech to podstawa. Ja wybralam implanty zebow jako uzupelnienie ubytkow. Jako ze mojej okolicy najlepsza jest od tego klinika Hercka www.hercka.pl/ to skorzystalam wlasnie z ich oferty no i teraz mam niemal hollywoodzki usmiech ;)

 • Re: Porowatość włosów

  ma we włosach gdzieś tam ubytki, bo one tworzą się nawet przez czesanie, grzebieniem lub szczotką czy nawet my sami sobie je robimy jak za mocno pociągniemy za włosy, lub związujemy je, prosty test na sprawdzenie czy ma się ubytki, to po prostu wyrwanie sobie jednego włosa i wzięcie go pomiędzy dwa palce oraz przeciągnięcie tak tymi dwoma palcami po nim, jeśli czuje się, że włos jest równy lub

 • Re: Czy Peja ma konflikt ze środowiskiem raperów?

  Po minie na zdjęciu widać,że ma ubytki w rozumie.

 • Re: dentysta ursynów

  Ja od kilku lat chodzę do Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent, właśnie na Ursynowie. Co do samej opieki medycznej to jestem jak najbardziej zadowolona. Leczyłam tam ubytki w zębach oraz usuwałam jedną ósemkę. W planach mam również aparat ortodontyczny, ale to dopiero za kilka miesięcy.

 • Re: ​Co robić, żeby mieć lepszy orgazm?

  Oni tylko uzupelniaja ubytki polakow,ktorzy przebywaja na pracach za granica. Kobiety sa calkowicie zadowolone.

 • Re: Aparat ortodontyczny

  Wydaje mi się, ze teraz aparaty na zęby to normalna sprawa. Ja sama jestem w trakcie przygotowania do założenia aparatu (musze jeszcze wyleczyć ubytki i będzie drutowanie). Ja akurat zakładam taki lingwalny w klinice Vip Dental (http://www.vipdental.pl/), więc za bardzo go nie będzie widać, ale myślę, że te metalowe są naprawdę urocze.

 • Re: Jak wypełniać ubytki i skorygować zgryz: Stomatologia estetyczna

  dobry ortodonta to podstawa. Ktos z doswiadczeniem i wiedza jak np. dentysci w dental city http://dentalcity.com.pl/ naprawde potrafia zdzialac cuda z zebami!