• Informacje na temat:

  tabletkami

Artykuły na temat: tabletkami
Dyskusje na temat: tabletkami
 • Toczeń a tabletki antykoncepcyjne

  Doszły mnie słuchy, że kobieta przyjmująca doustną antykoncepcję może być szczególnie narażona na chorobę jaką jest toczeń. Ja od lat przyjmuję takie tabletki i trochę mnie zaniepokoiła ta informacja, ponieważ jestem osobą która często choruje. Z tego co wiem, to toczeń jest straszną chorobą, która powoduje wyniszczanie się organizmu. Czy to prawda z tymi tabletkami?

 • Re: Cztery sposoby na wykorzystanie tabletek do zmywarki

  Tez mi nowość. Jak moja dziewczyna pojechała na parę dni też robiłem pranie tabletkami do zmywarki. Fakt że nie miałem pojęcia o tym. Najlepsze że przyszedł sąsiad w potrzebie i chciał proszek do prania pożyczyć, dałem mu te same tabletki i też nic nie mówił. Dopiero jego żona się zorientowała :)

 • Re: Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?

  według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

 • Re: Na bóle głowy nie tylko tabletka

  A substancje w tych produktach co zalecacie, to jak działają? Są super bo nie są tabletkami, co? One tak samo mają w sobie związki, które właśnie uśmierzają ból np. ale mogą tak samo wchodzić w rekcję z lekami, czy innymi substancjami w naszym organizmie.

 • Re: Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?

  ja schudłam skutecznie z tabletkami slimcea oraz niewielką silną wolą po ukończeniu kuracji. Zostałam przy nowych nawykach żywieniowych i waga w żaden sposób nie wraca.

 • Re: Najlepsze produkty dla tych, którzy ciągle mają ochotę na słodkie

  Mi wystarczyło niecałe trzy miesiące i te 9 kg nadwagi zeszło.I to właśnie między innymi dzięki właśnie tabletką Foreverslim..I nie żałuję ani jednej złótowki wydanej na te tabletki w sumie koszt tych tabletek nie jest aż taki wielki w porównaniu z innymi podobnymi tabletkami.

 • Re: Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?

  jestem teraz na kuracji odchudzającej z tabletkami slimcea. Po 2 tygodniach schudłam 2kg i odczułam zmianę przemiany materii oraz blokadę głodu. Polecam

 • Re: Siedzący tryb życia - sprawcą chorób

  Mi wystarczyło niecałe trzy miesiące i te 9 kg nadwagi zeszło.I to właśnie między innymi dzięki właśnie tabletką Slimunox.I nie żałuję ani jednej złótowki wydanej na te tabletki w sumie koszt tych tabletek nie jest aż taki wielki w porównaniu z innymi podobnymi tabletkami.

 • Re: Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?

  Dołączam do odchudzających się z tabletkami Foreverslim. To dopiero trzeci dzień. Ubytek to 0,5 kg, chociaż trudno powiedzieć czy to dzięki tabletkom. Mam do zrzucenia 14 kg i liczę, że się uda - dwie moje koleżanki odchudzały się na takich zasadach i w tym momencie są całkowicie innymi osobami. Liczę na to samo. Ja też stosowałam te tabletki. Różnica pomiędzy nami jest taka, że jak piszesz, ty

 • Re: Przyjmujesz tabletki antykoncepcyjne i chcesz schudnąć? Dowiedz się jak to zrobić!

  Po co tabletkami się faszerować,, brać do buzi i po bulu,, jeszcze na zdrowie wyjdzie :P