• Informacje na temat:

  pacjent

Artykuły na temat: pacjent
Dyskusje na temat: pacjent
 • Re: Jakie prawa ma pacjent leżący w szpitalu?

  dać w łapę, umrzeć a jak nie to się tam nie pchać 100 % RACJI pisze ktoś kto pracował tam ponad 10 lat ,większość szpitali to umieralnie, a lekarze biorą w łapę nawet od tych co już mogą zrobić tylko rachunek sumienia.

 • Re: Prawa pacjenta

  idziesz do szpitala -. weź grubą kasę.

 • Re: Chirurgia estetyczna na pewno estetyczna ?

  Myślę, że wszystko jest dla ludzi i każdy powinien wiedzieć kiedy powiedzieć stop; pacjent gdy kolejny zabieg może okazać się chwilową zachcianką która może wpłynąć na resztę jego życia,zwłaszcza wtedy gdy decyzja o operacji czy zabiegu jest podejmowana pod wpływem chwili, ale umiar powinien znać też lekarz wykonujący zabieg czy operację i wiedzieć kiedy odmówić pacjentowi, kierując się nie tylko

 • Re: Prawa pacjenta

  Prawa ma pacjent a gdzie prawa personelu?

 • Re: Czy lekarz może odmówić leczenia?

  Pewnie, co to za głupie pytanie, jakby autor tematu "spadł z ni zgruszki, ni z pietruszki" - lekarze odmawiają leczenia, Szpitale oszukują - przeprowadzając np te same badania, które pacjent zrobił(...) , albo i nie , udanie się do innego specjalisty, a pieniądze na ogół za tę "wizytę" zatrzymują... itp/itd. Nieraz wyłudzają dokumentację, obiecując "złote góry" - potem zostawiaja pacjenta na lodzie. To

 • Re: Uwaga na oszustów, którzy chcą „leczyć”

  A gdzie są organy ścigania oszustów i ochrony praw pacjenta i obywatela? No, no, pytam się, gdzieee? Dlaczego nieświadomi ludzie mają bronić się sami?

 • Re: Masaż. Wstydzicie się iść?

  Chciałabym poznać wasze opinie na ten temat, czego można się wstydzić idąc na masaż. Oczywiście zarówno kiedy masażyst(k)a i pacjent są tej samej płci jak i koedukacyjnie. Może napisze też ktoś, kto jeszcze się nie zdecydował a chciałby pójść na masaż, jednak wstyd jest silniejszy? 0002QWQQ2WD5MQV6 Masaż tantryczny... nie masz się czego wstydzić, to wszystko ludzkie :-)

 • Re: Osiem objawów raka, które często ignorujemy

  To jest czysta demagogia. Lekarze rodzinni nie chcą wypisywać skierowań na badania bo chodzi o ich kasę. Zawsze tak zmanipilują pacjenta że tego skierowania nie dadzą.

 • Re: Choroba psychiczna partnera/partnerki

  Jeśli bym kochała nigdy bym nie zostawiła. Jeśli postawiono odpowiednią diagnozę i narzeczony będzie systematycznie brał leki, będzie normalnie żył. Nawet nie wiesz jak wielu młodych ludzi choruje teraz psychicznie. Wiem że wiele chorób psychicznych kończy się na jednym epizodzie, pod warunkiem że pacjent przez dłuższy czas będzie przestrzegał zażywania leków.

 • Re: Paznokcie coś mówią...

  malo tego co napisales, ja dodam, ze w takich przypadkach jak Ty napisales, moze sie zdarzxyc ze lekarz z kilkoma literkami przed nazwiskiem wpisuje do historii choroby /karty , ze "pacjent jest "roszczeniowy" .Pytam :jaki powinien byc pacjent- przygarbiony i czekac na wyrok smierci?Przychodzi do lekarza, i kiedy widzi np. ze wydana mu diagnoza lekarska jest wystawiona na zupelnie inna osobe