• Informacje na temat:

  ob 30

Artykuły na temat: ob 30
Dyskusje na temat: ob 30
 • Lata 30 - jaka była wtedy moda?

  Potrzebuję skompletować strój w stylu lat 30. Mam imprezę z pracy, której tematem są lata 20 i lata 30. Co powinnam założyć? czarną, długą sukienkę i perły? Chciałabym wyglądać jak prawdziwa dama z lat 30.

 • Re: Forbes ogłosił swoją listę "30 under 30"

  My mamy Misiewicza under 30. Antoś lubi takie towarki

 • I biorę Cię na 30 lat kredytu...

  Mam bardzo trudną sytuację, ponieważ chcę się rozwieść z mężem, ale mamy kredyt na mieszkanie. Spłacamy go od kilku lat. Ze ślubem się bardzo śpieszyliśmy, bo mojemu mężowi zależało, aby dostać się do programu "Rodzina na swoim". Płacimy mniejsze raty za mieszkanie. Jednak w związku od dawna się nam nie układa. Ja chcę rozwodu. Czy ktoś z was jest w podobnej sytuacji lub był?

 • Czy można mieć 30 lat i nadal zachowywać się jak dziecko?

  Czy jest taki umowny wiek,w którym każdy z nas jest skazany na powagę? Wydaje mi się, że w pewnym stopniu każdy jest w każdym wieku poważny. Tylko to zależy od podejścia do różnych spraw. Na pewno niedojrzałość będzie przeszkadzała w związku...Chyba ze i kobieta i mężczyzna są jeszcze trochę dziecinni to się zgrają :P Co uważacie o osobach które mają np około 30 lat a zachowują sie jak

 • Facet ma 30 lat i ciągle mieszka z rodzicami. Maminsynek?

  Jest sobie facet przeciętnie wyglądający, nie garbaty nie szczerbaty. Ma 30 lat, stabilna prace odkąd skończył szkole, jezdzi samochodem, troszke podrozowal tu i tam, nie bierze narkotykow, nie pije nagminnie. Mieszka w domu rodzicow. Z nimi i z 28 letnia siostra i jej mezem. Oboje rowniez dorosli i samodzielni. Nie ma oddzielnego wejscia czy osobnej kuchni czy innych takich. Moje pytanie brzmi

 • Re: Maja Ostaszewska o feminizmie

  to niech zostanie Rabinem

 • Re: Lata 30 - jaka była wtedy moda?

  Potrzebuję skompletować strój w stylu lat 30. Mam imprezę z pracy, której tematem są lata 20 i lata 30. Co powinnam założyć? czarną, długą sukienkę i perły? Chciałabym wyglądać jak prawdziwa dama z lat 30. Czarna sukienka, to dobry pomysł. Zobacz sobie jak ubierała się wtedy Coco Chanel. Ona jest ikoną mody jeżeli chodzi o lata 30.

 • Re: Od 30 lat pije pięć butelek coli dziennie. Efekt?

  To 30 lat temu w głęboko komunistycznych Chinach można było kupować sobie coca-colę? Hahaha jasne... Fake