• Informacje na temat:

  nadmierne pocenie się u dzieci

Artykuły na temat: nadmierne pocenie się u dzieci
 • Choć pocenie się to naturalna reakcja ciała, u wielu osób przebiega zbyt intensywnie. Warto sprawdzić, co może powodować, że problem jest tak uciążliwy. Wtedy łatwiej się z nim uporać!

 • ..., takich jak chili, kurkuma, pieprz, cynamon czy imbir – zmuszają organizm do regulowania nadmiernej ciepłoty ciała i wzmagają pocenie się. Wyeliminuj z diety cebulę, pory i czosnek. Nie jedz też zbyt(...) nadciśnienie. Jakie metody są najskuteczniejsze w zapobieganiu nadmiernemu poceniu się? 1. Antyperspiranty na bazie glinu Zawarte w pocie elektrolity reagują z glinem, tworząc blokadę...

 • ...ograniczyć pocenie się, należy zmienić dietę na mniej kaloryczną. Wskazany jest regularny ruch. Jeśli zachodzi podejrzenie cukrzycy, konieczne jest zbadanie poziomu glukozy we krwi (bezpłatnie ze(...) powody nie są groźne. Osłabienie np. po przebytej infekcji może nasilać pocenie się podczas wysiłku (a wcześniej tak nie było). Dobrze zrobić dziecku podstawowe badanie krwi (ze skierowaniem od pediatry...

 • Krzywica u dzieci - jakie są jej przyczyny i jak się objawia?

  Krzywica to choroba dziecięca związana z niedoborem witaminy D, która ma wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforanową w organizmie. W przypadku jej zaburzenia rozwój układu kostnego staje się nieprawidłowy.

 • Krzywica to choroba dziecięca związana z niedoborem witaminy D, która ma wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforanową w organizmie.

 • Wyjaśniamy, co oznaczają najczęściej występujące u dzieci dolegliwości. Radzimy, kiedy możesz leczyć je sama, a kiedy musisz zgłosić się do lekarza.

 • ...grzybicze), kurcze mięśni, uczucie mrowienia, impotencja u mężczyzn, a u kobiet przewlekłe stany zapalne pochwy. Z innych objawów można wymienić nadmierne pocenie się, koła tanie serca i bóle brzucha(...). Jednak w wyniku zmian w sposobie żywienia i trybie życia, coraz częściej spotyka się ją u ludzi dużo młodszych, a statystyki pokazują, że ponad 80 procent osób ze zdiagnozowaną cukrzycą tego typu ma...

 • Ciąża tydzień po tygodniu: Jak rozwija się dziecko

  Już wkrótce będziesz mamą! Przed tobą 9 niezwykłych miesięcy: w tym czasie twoje maleństwo będzie intensywnie się rozwijać, a w twoim ciele zajdą różne zmiany. Niektóre z nich mogą wzbudzać twój niepokój. W takiej sytuacji warto zaufać ekspertom. Przekonają cię, że to, co teraz czujesz, jest zupełnie naturalne i że tak naprawdę nie masz powodu do obaw.

 • Jak pielęgnować i dbać o dziecko latem

  Ciepłe, słoneczne dni zachęcają, by spędzać z dzieckiem jak najwięcej czasu na dworze. Ale czy przypadkowo nie zaszkodzimy smykowi? Nie, jeśli będziemy przestrzegać kilku ważnych zasad. Wraz z pediatrą radzimy, co zrobić, by w wakacje malec cieszył się dobrym zdrowiem.

 • Nie każdy maluszek z entuzjazmem poddaje się temu zabiegowi. Radzimy, jak pielęgnować jego włoski, żeby stało się to przyjemnością, a nie wyłącznie przykrym obowiązkiem.

Dyskusje na temat: nadmierne pocenie się u dzieci
 • Re: Ashley Graham reklamuje kostiumy

  energii. To ograniczenie sprawności fizycznej i niewydolność w pracy. To nierzadko zajmowanie 2 miejsc w środkach komunikacji publicznej, nadmierne pocenie, trudność z utrzymaniem higieny ( między fałdami skórno - tłuszczowymi zalega pot i łój, namnażają się bakterie beztlenowe, robią się odparzenia i wtórne zmiany grzybicze ), dyszenie przy najmniejszym wysiłku, to stopniowo wysiadające z obciążenia