• Informacje na temat:

  nadmierne pocenie się głowy przyczyny

Artykuły na temat: nadmierne pocenie się głowy przyczyny
 • Mojemu mężowi bardzo poci się skóra głowy, zarówno w lecie, jak i zimą. Czym to jest...

 • Niemal każdy z nas doświadczył choć raz tego nieprzyjemnego uczucia, gdy nagle świat zaczyna wirować i nie sposób utrzymać równowagę. I to wcale nie musi się dziać pod wpływem alkoholu. Dowiedz się, jakie mogą być przyczyny zawrotów głowy.

 • Krzywica u dzieci - jakie są jej przyczyny i jak się objawia?

  Krzywica to choroba dziecięca związana z niedoborem witaminy D, która ma wpływ na gospodarkę wapniowo-fosforanową w organizmie. W przypadku jej zaburzenia rozwój układu kostnego staje się nieprawidłowy.

 • ...- większa drażliwość - stany niepokoju - nadmierne pocenie się głowy.   W dalszym etapie można zauważyć zmiany i nieprawidłowości w całym układzie kostnym:   - wolniejsze zarastanie ciemiączka(...)Powoduje zaburzenia w rozwoju układu kostnego.   Krzywica - przyczyny Główną przyczyną pojawienia się krzywicy jest niedobór witaminy D w organizmie. Podstawowy powód takiego stanu to...

 • Chociaż tych zmian na skórze trudno się pozbyć, ale można łagodzić przykre objawy.

 • Sprawdzone sposoby na chorobę lokomocyjną

  Choroba lokomocyjna to przypadłość, która potrafi popsuć radość z wycieczki małym podróżnikom. Zwykle dotyka ona dzieci, jednakże niejednokrotnie także dorośli skarżą się na nieprzyjemne dolegliwości w czasie podróży. Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną?

 • ...koszulki pozostałych nadają się tylko do wyżęcia. Nadmierne pocenie się w rozmaitych sytuacjach zwykle jest tylko powodem zażenowania. Ale bywa, że sygnalizuje poważne choroby. Co może wywoływać zwiększone pocenie? Pocimy się, gdy mamy gorączkę oraz podczas wysiłku. W ten sposób pozbywamy się nadmiaru ciepła wytwarzanego przez organizm. Jednak przyczyny pocenia się mogą być zupełnie niezwiązane...

 • Witamina PP znana jest pod nazwami: niacyna i witamina B3. Składa się na nią kwas nikotynowy i amid kwasu nikotynowego. Jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, bardzo trwałą, bo słabo reagującą na temperaturę, promienie UV i światło.

 • Potówki - niemowlęca dolegliwość

  Potówki mogą doskwierać także dorosłym np. na tropikalnych wakacjach. Nie są groźne, ale należy zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. Pojawiają się u za ciepło ubranych niemowląt, częściej latem.

 • Zgłosiła się do mnie sześćdziesięcioletnia pani Danuta. Pacjentka skarżyła się na szumy uszne, bóle głowy i przewlekłe uczucie osłabienia. Musiała zrezygnować z ulubionych(...) erytrocytów nieznacznie przekracza normy ustalone dla osoby zdrowej, można w ogóle ich nie zauważyć. Gdy ich ilość znacznie się zwiększy, chory ma bóle i zawroty głowy, szumy uszne, zaburzenia widzenia...