• Informacje na temat:

  na co figura 2

Artykuły na temat: na co figura 2
Dyskusje na temat: na co figura 2
 • Re: Potrzebuje dobrych rad do mobilizacji aby schudnąć

  najwyżej dodadzą energii.Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia!Ledwo mieściłam się w 42.Teraz noszę 36 i 38.Po odstawieniu TLF wystarczy ćwiczyć dla własnej przyjemności i figura pozostanie.

 • Re: Katarzyna Figura i jej miejsce na ziemi

  Ty już pokazałe(a)ś co osiągną(e)łe(a)ś ! Nawet na słownik ortograficzny Cię nie stać.

 • Re: Jak oczyścić organizm z toksyn?

  Ja stosuję herbatkę Figura detox od jakichś 2 tygodni. Czuję się znacznie lepiej, mam lepszą przemianę materii, lżejsza jestem i mam więcej energii. Dla mnie też wielkim plusem jest smak tej herbatki - mega smaczna :)

 • Re: Katarzyna Figura: Będzie, co ma być

  Radio Erewań twierdzi że to prawda - ale tylko na grzędzie.

 • Re: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

  Jak to mówią, śniadanie zjedz obfite, obiadem się podziel, a kolację oddaj wrogowi, to będziesz się cieszyć idealną sylwetką. Ja do tego dorzucam, godzinkę ćwiczeń 3 razy w tygodniu, 2 filiżanki www.yerba-mate.org dziennie i maks 2 piwka w tygodniu, a figura ideał:)

 • Re: Katarzyna Bujakiewicz: Jak zmieniła się jej figura?

  8 razy po 2 razy, 4 razy 1 po 1 i o północy ze 2 razy bym ją brał.

 • Re: Łyżka sody pomoże przygotować się do randki!

  co za bzdura, jestem facetem i uważam, że postawiona teza jest absolutnie błędna. A jak jest prawda?? :)) A prawda jest taka: 1. Po pierwsze uśmiech 2. Po drugie dekolt i cycki 3. Po trzecie figura, nogi, szpilki 3. Po czwarte fryzura, twarz, makijaż 4. Reszta dopiero dalej Zakładam, że o umytych zębach i dezodorancie nie trzeba wspominać.

 • Re: Katarzyna Bujakiewicz: Jak zmieniła się jej figura?

  W Aleksandrowie Łódzkim ktoś zastrzelił 2 oswojione psy. Wysoka nagroda za wskazanie sprawcy od właścicieli i Burmistrza!

 • Re: Łyżka sody pomoże przygotować się do randki!

  co za bzdura, jestem facetem i uważam, że postawiona teza jest absolutnie błędna. A jak jest prawda?? :)) A prawda jest taka: 1. Po pierwsze uśmiech 2. Po drugie dekolt i cycki 3. Po trzecie figura, nogi, szpilki 3. Po czwarte fryzura, twarz, makijaż 4. Reszta dopiero dalej Zakładam, że o umytych zębach i dezodorancie nie trzeba wspominać. A facet możne być byle jaki i uważa ze jest ok

 • Re: Katarzyna Figura: Będzie, co ma być

  Taka bida, że aż piszczy- niech się zstanowię- czesne w szkole amerykańskiej na jedną osobę ok. 2 tysięcy razy dwa, bo dwie córki 4 tysiące, do tego tenis- u nas w mieście jeden z najdroższych sportów. Taaa..... a ja się zastanawiam, skąd wytrzasnąć tysiąc złotych miesięcznie (stypendium naukowe ma, ale to za mało) na utrzymanie córki na studiach, nie stać mnie także na lekcje gry na gitarze syna (o czym marzy) - bagatela 30 zł. za lekcje...... 500 + nie biorę, bo jakoby mam jedynaka, więc...