• Informacje na temat:

  krwawienie nie miesiączka

Artykuły na temat: krwawienie nie miesiączka
 • Począwszy od pierwszej miesiączki aż do ostatniej w życiu kobiety, w jajniku, raz w miesiącu dojrzewa jajo. Jednym z charakterystycznych objawów tego procesu jest tzw. ból owulacyjny. Nie każda kobieta go odczuwa.

 • Towarzyszy nam od okresu dojrzewania aż do menopauzy, kiedy to pojawia się po raz ostatni. Regularne miesiączkowanie (co ok. 28-30 dni, poza okresem ciąży)...

 • Miesiączka czasem bywa bolesna, innym razem zbyt obfita. Warto wiedzieć, co powinno nas zaniepokoić.

 • Wyjeżdżam na tydzień do Turcji i akurat właśnie w tym czasie wypadnie mi miesiączka. Słyszałam, że można ją przesunąć na później. W jaki sposób?

 • ...krwawienie będzie słabsze, pojawi się później lub w ogóle go nie będzie. Stres Stres – to największy i najczęstszy winowajca zaburzeń menstruacji. Gdy jesteś zdenerwowana i napięta, twój organizm wytwarza(...) Czekasz na miesiączkę od ponad miesiąca? Denerwujesz się przed każdym wyjazdem, bo nie wiesz, czy okres cię nie zaskoczy? Słyszałaś, że to samo minie, tymczasem mimo upływu lat nic...

 • Gdy zaszłaś w ciążę, na kilka miesięcy zapomniałaś, że coś takiego jak miesiączka w ogóle istnieje. Jednak gdy twoje maleństwo już pojawi się na świecie, będziesz musiała(...) z resztek krwi, fragmentów wewnętrznej warstwy macicy, śluzu oraz skrzepów krwi. Lekarze określają tę wydzielinę właśnie jako odchody połogowe. Czy takie krwawienie może być bolesne? Wydalaniu...

 • To możliwe: panie z endometriozą mają krwawienia nie tylko z macicy, ale i z innych narządów...

 • Każde, nawet niewielkie plamienie z dróg rodnych, pojawiające się po roku od ostatniej miesiączki, wymaga konsultacji u ginekologa.

 • Tak. Nową doustną pigułkę Seasonique przyjmuje się codziennie przez 91 dni, po czym robi się przerwę na miesiączkę. 84 tabletki z opakowania zawierają niewielką ilość hormonów: lewonorgestrelu i etynyloestradiolu. 7 ostatnich – tylko etynyloestradiol. Pigułka nie tylko skutecznie chroni przed niechcianą ciążą, ale również, za sprawą odpowiedniego doboru hormonów, przez ostatnie 7 dni stosowania...

 • Zatrzymanie miesiączki może świadczyć o tym, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Dlatego przyczynę braku krwawienia zawsze trzeba wyjaśnić.

Dyskusje na temat: krwawienie nie miesiączka
 • krwawienie

  występuje miesiączka?Wydawało mi sie że lepiej w tej przerwie ponieważ nie dość, że chronią tablety to jeszcze miesiączka.czy sie myle?(...)mam pytanko.mianowicie:normalnie bez brania tabletek są dni płodne i niepłodne i podczas okresu nie ma możliwości zajścia w ciążę.A gdy sie bierze tabletki to podczas krwawienia spowodowanego

 • spóźniona miesiączka

  Mam pytanie... Dziś jest 8 dzień kiedy spóźnia mi się miesiączka... Po regularnym zazywniu tabletek antykoncepcyjnych odstawiłam je dwa miesiace temu... Po pierwszym miesiącu okres spóźniał mi sie 23(...)... Teraz jest drugi miesiąc od kiedy nie jem tabletek antykoncepcyjnych, a krwawienie nie pojawia mi się 8 dzień... Na dodatek wczoraj, gdy tylko wstawałam pojawiły mi się zawroty głowy - myślałam, że

 • krwawienie, pomocy!

  wystąpiło krwawienie międzymiesiączkowe, bardzo obfite, krew czerwona, normalnego raczej koloru. Nigdy wcześniej nie miałam krwawienia między miesiączkami, jestem teraz w ok 16-18 dniu cyklu.Czy to(...) , że jestem w ciąży, i czy kolejna miesiączka powinna wystąpić normalnie. Bardzo prosze o pomoc, bo psychicznie czuję się okropnie.

 • Dziwne krwawienie?

  wystąpiło krwawienie międzymiesiączkowe, bardzo obfite, krew czerwona, normalnego raczej koloru. Nigdy wcześniej nie miałam krwawienia między miesiączkami, jestem teraz w ok 16-18 dniu cyklu.Czy to(...) , że jestem w ciąży, i czy kolejna miesiączka powinna wystąpić normalnie. Bardzo prosze o pomoc, bo psychicznie czuję się okropnie.

 • Budowlaniec pisał ten artukuł? Krwawienie w 7-dnio

  w 7-dniowej przerwie między braniem tabletek to nie miesiączka!!!! Ginekolog to wie, ale byle dziennikarzyna co na temacie się nie zna t pisze takie bzdury. Szkoda słów!!!

 • Re: Budowlaniec pisał ten artukuł? a czyta idiot**

  Takie krwawienie to nie miesiączka!!przyczytaj ulotke dołączoną do tabletek!!!"Krwawianie przypominające miesiączke"chyba jest różnica,prawda??

 • Jak to jest

  Miesiączka w czasie przerwy między stosowaniem pigułki to jedynie krwawienia spowodowane brakiem tabletki. Jak je przyjmiesz bez przerwy to krwawienie nie wystąpi.

 • Re: pytanko

  ginekolog powinien zapytać Cię, czy jest to Twoja pierwsza wizyta i czy już współżyłaś. Jeśli nie współżyłaś powinien Cię zbadać przez odbyt lub powiedzieć żebyś przyszła po stosunku, bo nie chce Cię rozdziewiczać narzędziami.. A czy to krwawienie i bolący brzuch to nie była następująca akurat w tym czasie miesiączka..? bo tak trochę dziwnie.. pozdrawiam.

 • ?? ?? ?? ?? ??

  Mam pytanie... Powiedzcie mi ile dni po zażyciu ostatniej pigułki powinna pojawić się "miesiączka"? Biorę tabletki dopiero miesiąc. Poprzednim razem krwawienie wystąpiło w niedzielę... A teraz... nic, a niedziela muż minęła. W czwartek mam zacząć kolejne opakowanie. I zaczynam się niepokoić, czy aby nie jestem w ciąży!!!

 • novynette

  i trwało do ostatniej tabletki. Potem myślałam że pojawi się wielkie krwawienie zwane miesiączką ale nic z tego, kilka kropek przez 5 dni i nic więcej. Przy drugim opakowaniu już nie było plamień podczas brania tabletek, ale tzw. miesiączka zaczeła się przy 19 tabletce i trwała 5 - 6dni , też nie była obfita, a ostatnia miesiączka zaczęła się dopiero na trzeci dzień po odstawieniu i moja pani doktor