• Informacje na temat:

  fsh czas badania

Artykuły na temat: fsh czas badania
 • Gdy dochodzi do kolejnego z rzędu poronienia lekarz zleca zwykle specjalistyczne badania, których celem jest wykluczenie zaburzeń hormonalnych, nieprawidłowości w budowie narządów rodnych, jak również infekcji. Za utratą ciąży mogą stać wadliwe geny, zwłaszcza jeśli poronienia jeśli mają charakter nawykowy. Najlepiej jest się wtedy zwrócić o pomoc do genetyka.

 • Czterdziestka to dla wielu kobiet czas największej aktywności w różnych sferach życia.

 • ...z lekarzem. Aby wynik był miarodajny, ściśle przestrzegajmy wskazówek podanych w ulotce, m.in. dokładnie pilnujmy czasu badania. Zakrzepica Osoby leczące się przewlekle doustnymi lekami przeciwzakrzepowymi(...). W aptece jest wiele testów diagnostycznych, które pozwalają samodzielnie sprawdzić, np. poziom cholesterolu czy wykryć infekcję dróg moczowych. Mogą być one także przydatne podczas podróży. Testy te...

 • Nie chcesz chorować? Odżywiaj się zdrowo i systematycznie ćwicz. Przede wszystkim jednak pamiętaj o badaniach kontrolnych. Tekst: Agnieszka Grabska...

 • Ogromne znaczenie w okresie menopauzy ma prowadzenie zdrowego, zrównoważonego trybu życia. Warto wykorzystać ten czas na własny rozwój i samorealizację.

 • ...– testosteron, FSH (hormon folikulotropowy), LH (hormon luteinizujący); – tarczycy – TSH (hormon tyreotropowy), fT4 i fT3. Przeprowadza się również badania genetyczne. W zależności od ich wyników metody(...) o dwa tygodnie. Do ogrzanego w dłoniach pojemnika powinna trafić całość nasienia. Próbka musi mieć odpowiednią temperaturę i przebywać w pojemniku nie dłużej niż 30 minut po wytrysku. Podczas badania...

 • Tabletka przeciwbólowa, ziołowy napar czy gorąca kąpiel? Warto wiedzieć, jak sobie pomóc w czasie bolesnego jajeczkowania.

 • ​Menopauza może przyjść jeszcze przed 30-stką

  W świadomości wielu osób menopauza dotyka jedynie kobiet przed 50. rokiem życia. Czasami jednak zdarza się tak, że pojawia się jeszcze przed 30-stką. Dlaczego tak się dzieje?

 • Wyjeżdżam na tydzień do Turcji i akurat właśnie w tym czasie wypadnie mi miesiączka. Słyszałam, że można ją przesunąć na później. W jaki sposób?

 • Odsuwasz decyzję o zajściu w ciążę na „ostatni” moment? Po ukończeniu 30 lat szansa na macierzyństwo maleje wraz z upływem czasu coraz bardziej. Aż 82 proc. dorosłych Polek, które nie mają jeszcze dzieci, nigdy nie diagnozowało swej płodności. Tymczasem jedną z głównych przyczyn kłopotów z poczęciem dziecka jest późna decyzja o założeniu rodziny połączona ze zbyt wczesnym przekwitaniem.

Dyskusje na temat: fsh czas badania
 • Planowanie bez wsparcia?????

  jeszcze czas i dlatego jedyne co mi poradził to " częste zbliżenia" a ja mam obawy że to niewystarczy. Podam może moje ostatnie wyniki w 4 DC FSH miałem 5,47mlU/ml przy normie 3,35-21,63, LH miałam 2.18 mlU/ml przy normie 6,72-26,53. Moim zdaniem LH troche mało ale lekarz uznała że norma pozatym według forum to jest objaw PCO stosunek FSH:LH jest 2,5:1 a ma byś 1:1 dla mojego lekarz 2,5:1 to nadal