• Informacje na temat:

  duże siły

Artykuły na temat: duże siły
 • Moja babcia Ewa w swoim ogródku hodowała różne odmiany winogron. Sadziła je w dobrze nasłonecznionych miejscach, zacisznych i dobrze osłoniętych od wiatru. Mówiła, że świeże owoce – słodkie i soczyste, zerwane prosto z krzaka – zapobiegają anemii i stawiają na nogi nawet najbardziej zmęczonych i wyczerpanych. Czy rzeczywiście winogrona mogą pomóc przy niedokrwistości? Karolina z Opola

 • Z upływem lat możliwości naszego organizmu maleją. Wydolność, czyli zdolność do dłuższego wysiłku bez odczuwania dokuczliwego zmęczenia, jest największa w wieku 20 lat. Wtedy właśnie dysponujemy maksymalną pojemnością płuc i ilością krwi. W 50. roku życia mamy jeszcze sporo sił – około 80 proc. potencjału z czasów młodości.

 • Z bezsennością trzeba walczyć, bo osłabia układ nerwowy i odbiera siły.

 • Nie dajmy się zwieść łagodnej dotąd zimie! Aura może nas jeszcze zaskoczyć, a wtedy... przydadzą się zawczasu zgromadzone siły obronne.

 • Zbieraj i pałaszuj! Zregenerujesz siły.

 • Krótki sen w ciągu dnia działa lepiej niż kawa. Przywraca siły, dodaje energii, łagodzi stres, wzmacnia serce.

 • W dzieciństwie nie lubiłaś szpinakowej papki, choć mama mówiła, że dzięki niej będziesz miała dużo siły? Cóż, wyszło na twoje – szpinak nie zawiera aż tak dużej ilości żelaza, jak sądzono. Sprawdź, jakie jeszcze powszechne przekonania o zdrowiu są nieprawdą.

 • Odczuwasz znużenie dużo częściej niż kiedyś? Nie masz siły na aktywności, które do niedawna nie sprawiały ci najmniejszego problemu? Sprawdź, co zrobić, by nabrać energii i znów poczuć się młodo.

 • W czasie choroby organizm mobilizuje wszystkie siły do walki z zarazkami. To może go wyczerpać i osłabić.

 • W skroniach pulsuje Ci ogień, który mąci myśli i odbiera siły? Jak poradzić sobie z wysoką gorączką? Pamiętaj, że temperatura ciała zwiększa się, gdy organizm usiłuje odeprzeć atak wirusów, bakterii lub grzybów. Jednak gdy słupek rtęci przekracza 39° C, trzeba reagować.

Dyskusje na temat: duże siły
 • Re: Pomoc

  No już nie mam siły ,dzięki za pomoc .Nie będę sie w to bawić nie wiem jakie te moje zdjecia.Dodawała zawsze bez problemów było zmniejszanie automatycznie.Tu jest albo za duże albo za małe. Tu jest moje ciasto polecam: http://www.gotujmy.pl/-shrek,przepisy,35613.html#comments

 • Re: Andrzej Wrona i Mateusz Gessler łączą siły w szczytnym celu

  Wreszcie coś o nim. Ja go bardzo lubię! Od dawna facio mi się podoba. Słodki pyszczek, świetne oczy! Słodziak przez duże S. Andrzejku, bardzo dużo buziaczków ode mnie, ty misiu-pysiu uroczy! Pokazujcie go częściej.

 • Re: Jestem w ciąży a mój chłopak nie chce tego dziecka...

  się wtedy bardzo samotna, ale to do momentu póki sama nie weszłam do gabinetu i nie usłyszałam po raz pierwszy bicia serduszka mojego aniołka. To mi dało naprawdę dużo siły żeby dziecko urodzić(...), spacerku, kąpania, czytania bajek. Nikt mi tego nie odbierze - ani tych cudownych chwil ani siły do dalszej walki. Na koniec dodam jeszcze że moja koleżanka usunęła pierwszą ciążę (bo ją facet

 • Re: Jak łatwo wyczyścić fugi?

  Co to za łatwe , jak trzeba na kolanach, siły ? A jak się ma duże powierzchnie - to koszmar a nie łatwe

 • Re: Moda na lenia

  majątek dający poczucie siły, złe wychowanie, ogólnie, przez kobiety, chłopców powinni wychowywać mezczyźni, i socjotechniki destabilzujące rodziny, takimi się lepiej rządzi, i taniej. Większość ludzi(...) mają duże wymagania, romatyków szukają ( mądrych i bogatych :-) ). Nie patrz na innych, rób swoje. Ja też robie, i olewam babunie ze zbyt sdużymi fiksacjami i wymaganiami :-)

 • Re: Adrianna Biedrzyńska: dawali jej trzy miesiące życia

  Na cokolwiek chorujesz i kimkolwiek jesteś życzę Ci siły, wiary we własne możliwości i zdrowia przez duże Z. Wszystkiego dobrego. Powodzenia.

 • Re: Jak ujędrnić rozciągniętą skóre po ciąży?

  Dbanie o zdrowie i urodę to nie tylko diety, ćwiczenia fizyczne czy odpowiednie stroje i ubiory. Wielkie znaczenie, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak duże, ma nasza psychika, samoakceptacja(...) podlewać. Po jakimś czasie nie ma on już siły żyć. Tak samo jest z nami. Z czystym sercem, bo często byłem świadkiem JEJ uzdrowicielskiego działania, mogę polecić metodę uzdrawiania REIKI. Zapraszam

 • Re: Mikstury ujędrniające dekolt i biust

  Możecie sobie gadać co chcecie, że obwisłe to be, że duże to obwisłe, itd. To wszystko brednie. Jak zgrabna kobieta z biustem G-H, (a nawet większym) wystąpi topless to nie ma siły, która powstrzymałaby mnie od kochania się z nią.

 • Re: Dziewczyny - dlaczego "lecicie" na pieniądze?

  lepsze.Czuję się jak ,,Siłaczka"(już prawie bez siły aby to dźwigać). Kochamy się, ale nie można powiedzieć że czujemy się szczęśliwi.Ani on nie czuje się z tym dobrze ani ja.I co o tym sądzicie? Pewnie(...),ani chaty(nawet wynajętej) , ani fury, nawet prawa jazdy nie ma. I jestem z nim. Więc uwierz, nie wszystkie lecą na kasę. To tak jakbyśmy powiedzieli, że faceci lecą na duże cycki. Nie ogólniajmy

 • Re: ​Sanitariuszka z powstania: Dla Polski trzeba zrobić wszystko

  Przede wszystkim nie doszło by do powstania,za duże siły niemieckie były wokół Warszawy(9 Armia wzmocniona dwoma dywizjami pancernymi).Ponadto Stalin wiedział jak wyglądało wyzwalanie Wilna.Czernichowski pomógł AK-owcom,a jak zaproponował by wstąpili do Armii Berlinga to go wyśmiali.