• Informacje na temat:

  decyzja podjęta

Artykuły na temat: decyzja podjęta
 • Zalecenia  św. Hildegardy na torbiele pod skórą

  Zanim podejmiesz decyzję o tym, by chirurgicznie usunąć torbiel, wypróbuj kurację z użyciem kremu fiołkowego. Przygotuj go według receptury uczonej XII-wiecznej...

 • Jeżeli postanowiłaś przestać karmić malca piersią, czeka cię wybór mieszanki mlecznej. Sprawdź, co warto zrobić, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

 • Gdy podejmiesz decyzję, by z nimi maszerować, to połowa sukcesu. Jesteś na dobrej drodze do doskonałej formy.

 • Chcesz żyć dłużej? W pierwszej kolejności rzuć palenie. Uda się, jeśli zamiast myśleć: spróbuję, powiesz sobie: podjęłam decyzję, zrobię to! Łatwiej ci będzie pokonać wroga, gdy rozgryziesz jego taktykę. Katarzyna Koper

 • Karmienie mieszane: Porady dla mam

  Czasem oprócz piersi trzeba podać maluszkowi też butelkę. Przedstawiamy trzy sytuacje, w których mamy podjęły taką decyzję. Specjalista doradza im, jak to zrobić z sukcesem, krok po kroku.

 • Kobiety zdrowe mogą stosować hormonalną terapię zastępczą – twierdzą eksperci. Ale tylko przez 5 lat! W podjęciu decyzji pomaga wynik tzw. profilu hormonalnego, mammografii i kobiecego USG.

 • ...mniejsze. Po drugie: przymus czyli problemy zdrowotne, a więc konieczność. I po trzecie: przemyślana decyzja – kiedy ktoś po pięćdziesięciu próbach odchudzania podejmuje w końcu decyzję, że trzeba to...

 • ...radził gorzej i ten poziom nie wyrówna się w niedalekiej przyszłości. Decyzja o tym, w jakim wieku dziecko rozpocznie szkołę, musi być dostosowana do jego możliwości. Dojrzałość szkolną oceniamy...

 • ​Ustalenie ojcostwa w 4 krokach

  Chciałbyś dowiedzieć się czy faktycznie jesteś ojcem dziecka, które wychowujesz, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji odstrasza cię procedura zlecenia testu na ojcostwo? Na pewno wyobrażasz sobie, że cały ten proces musi być strasznie zawiły, a na wynik będziesz czekał całymi tygodniami. Spokojnie! Zlecenie testu na ojcostwo nie jest wcale takie trudne jak Ci się wydaje.

 • ​Testy na ojcostwo - czym kierować się przy wyborze laboratorium?

  Dla wielu osób podjęcie decyzji o wykonaniu badania ojcostwa jest prawdziwym wyzwaniem. Jego wynik nieodwracalnie wpływa na całe życie. Kolejną trudnością może być wybór miejsca, gdzie badanie wykonać. Laboratoria genetyczne starają się zaprezentować swoją ofertę z jak najlepszej strony. Jednocześnie pojawiają się coraz tańsze badania genetyczne i zdarza się, że klient ma wątpliwości, która oferta będzie najbardziej odpowiednia dla niego.

Dyskusje na temat: decyzja podjęta
 • Re: leczenie wady wzroku

  też myślę,że to nie jest decyzja ot tak podjęta. Mimo że ceny są porównywalne, to warto też pomyśleć o doświadczeniu lekarza. U nas w rodzinie jeśli chodzi o laserową korekcję wady wzroku sprawdził się ten okulista - www.drmichnowski.pl różnica bardzo zauważalna i opieka tez na poziomie.

 • Decyzja podjęta! Odchodzę od niego!!

  Powodzenia, wytrwałości, a przede wszytskim siły Tobie zyczę! Ja właśnie tez stoje przed podjęciem takiej decyzji... Przez niego odeszłam z pracy, zyskałam i przegrałam.. :))

 • Re: W jakim wieku najlepiej wziąć ślub?

  Myślę, że jeśli spotkasz odpowiedniego kandydata i serce Ci podpowie, nie będziesz musiała nas pytać, będziesz sama wiedziała...także wiek nie ma tu znaczenia. Wiek ma znaczenie... Młodzi często działają pod wpływem emocji, hormonów itd. Jeśli tylko serce Ci podpowiada, ze to ten to znaczy, ze decyzja jest podjęta pod wpływem emocji a nie przemyślana do końca. Biorąc ślub trzeba nie tylko serca

 • Decyzja podjęta! Odchodzę od niego!!

  choc pewne to stres, to jednak poczucie wolnosci jest przyjemne po takich ciężkich rozmowach...

 • decyzja

  a ja jestem z moim mężczyzną 5 lat i wiem, że miłośc to nie uczucie, ale decyzja podjęta przez dwje ludzi. Kocham mimo wszystko, mimo złego dnia, mimo moich dołów, mimo tego, że czasami któreś z nas zawiedzie. Życzę Wam takiej miłości

 • Re: decyzje, decyzje, decyzje...

  Za wcześnie, aby wyrokować i mówić czy decyzja przez Ciebie podjęta jest słuszną, czy też nie. Ważnym jest, że to Ty czujesz, że podjęłaś właściwą decyzję. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie. :-)

 • Re: Szukam dobrego fotografa na lipiec 2014

  jeśli decyzja nie została podjęta zapraszam www.fotoskarb.pl

 • Re: Księżniczka Luxemburgu chce rozwodu

  Po co mówić, ze ogromnym smutkiem napawa ich świadomość, ze dalej każde będzie szło swoją drogą. Bez względu na przyczyny rozwodu, skoro decyzja podjęta, to chyba wiedzą na co się decydują, a skoro tacy smutni to po co się rozwodzą.

 • Re: Czystość przedmałżeńska - warto?

  Jeśli masz zasady, to ich przestrzegaj. Jeśli ich nie masz - rób co chcesz. W każdym przypadku dopiero po czasie się przekonasz czy podjęta decyzja była słuszna, czy może będziesz jej żałować.

 • Re: Spędziła 25 lat w Kościele scjentologicznym. Teraz ujawnia szczegóły

  Nigdy nie wezmę do ręki coś napisanego przez byłych ludzi którzy należeli do jakiejś sekty , ponieważ przynależność do jakiejś grupy musi być przemyślana i przeanalizowana pod różnymi aspektami . Jeżeli ktoś z własnej woli należał a teraz opluwa to , to oznacza że decyzja była podjęta bez zastanowienia . Czy taka osoba teraz zastanawiam się nad tym co robi ? Raczej nie .