• Informacje na temat:

  co robić żeby nie zachorować

Artykuły na temat: co robić żeby nie zachorować
 • Ta choroba wcale nie musi rozwijać się latami. Możemy ją wyhodować w tempie ekspresowym. Już tygodniowe objadanie się może ją zapoczątkować. A dobra wiadomość? Są sposoby na to, żeby się przed nią obronić.

 • ...węzeł pod pachą, zmiany w wyglądzie skóry piersi (tzw. skórka pomarańczowa) albo wciągnięcie brodawki sutkowej. Żeby jednak zweryfikować, z czym mamy do czynienia, niezbędna będzie wizyta u lekarza(...) Lekarz medycyny Małgorzata Załoga odpowiada na pytania Czytelników Pamiętaj! Lektura zawartych w tekście informacji nie może zastąpić wizyty u lekarza. Skąd się bierze...

 • Martwisz się, że pierwsze jesienne słoty przyniosą falę grypy? Już teraz zadbaj, by twój organizm nie dał się chorobie! Zdrowa dieta, dużo ruchu i sen to trzy warunki niezbędne do tego, by jesienią mieć dużą odporność.

 • Sól jest wszędzie. Nawet w takich produktach, w których nigdy byśmy się jej nie spodziewali, na przykład w ciastkach i jogurtach, nie mówiąc już o pieczywie, wędlinach i chińskich zupkach. Często o tym zapominamy i w rezultacie jemy jej zbyt dużo. Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie nie więcej niż 5 gramów soli dziennie, tj. jedną płaską...

 • Niedawno przeszłam ostre zapalenie oskrzeli. Co robić, żeby uniknąć ponownego zachorowania? Krystyna z Opola.

 • Wiadomość o operacji Angeliny Jolie wywołała dyskusję na całym świecie. Ale co tak naprawdę wiemy o zagrożeniu? Co robimy, żeby wyprzedzić raka?

 • Życie z boreliozą... Nie możesz się jej do końca pozbyć, wiesz też, że nie możesz się poddać. Walczysz o utrzymanie równowagi. Pozytywy? To właśnie dzięki chorobie Ewelina zaczęła się sobie przyglądać. I odkryła nowe pokłady energii.

 • Co kilka tygodni słyszysz o nowych „odkryciach”: rewelacyjnej diecie, lepszych zajęciach fitnessu, skutecznych metodach relaksu, badaniach, dzięki którym wreszcie dowiesz się, co robić, by nie chorować. Czy rzeczywiście nauka tak szybko idzie do przodu? Sprawdzamy, ile jest w modach zdrowotnych prawdziwej medycyny.

 • Urodzenie dziecka pozwala kobiecie odkryć w sobie to, co najlepsze i daje jej niesamowitą siłę. Ciesz się z tego!

 • Czy korzystanie z telefonów komórkowych zwiększa ryzyko zachorowania na raka? Tak – mówią jedne badania. Nie – twierdzą inne. Gdzie leży prawda? I co możemy robić, aby zabezpieczyć się przed potencjalnie szkodliwym wpływem tej wszechobecnej technologii?

Dyskusje na temat: co robić żeby nie zachorować
 • Re: Katarzyna Bosacka: zawsze jest dobry moment, żeby się odchudzić

  to ma robić na 3 etatach a nie oglądać jakieś temu podobne programy. ma obejrzeć co najwyżej prognozę pogody żeby odpowiednio się ubrać aby nie zachorować z rana na przystanku i być cały czas w pracy. tam jest jego miejsce.

 • Re: Co robić, gdy dorosłe dziecko nie może się usamodzielnić

  się potrzebni. Rodzina powinna trzymać razem inaczej nie jest rodziną. Wyprowadzić się od rodziców, pracować za 1500zł brutto, wynająć m1, opłacić czynsz, rachunki, kupić chleb i go oszczędzać żeby(...) sypnie, opony itp). Nie daj Boże zachorować, bo pozostaje albo modlitwa albo sznur z Castoramy i solidny konar jakiegoś drzewa. Meble do mieszkania, jakieś ubrania, sprzęt rtv agd za co?? Rodziców

 • Re: ​Uzależnieni od zdrowej żywności

  Od śmierci nie uciekniemy. Ale nie musimy ginąć marnie, w bólu, w obłożnej chorobie, będąc zdani na pomoc innych, obciążając ich nasza chorobą. Nie twierdzę, że jestem w posiadaniu sekretu zdrowia, bo na nowotwór czy inna paskudną chorobę można zachorować nawet wtedy, kiedy się zdrowo odżywiamy, ćwiczymy itd. Chcę jednak robić maksymalnie dużo, żeby obnizyć prawdopodobieństwo choroby.

 • Re: Angelina Jolie usunęła obie piersi

  chyba, ze ona jest już za stara dla 20 i 30--latek, żeby robić za ich idola:)(...)Niektóre komentarze są poniżej krytyki. Dobrze, że Angelina nigdy ich nie przeczyta. Podziwiam jej decyzję przy takim ryzyku lepiej mieć sztuczne piersi niż osierocić przedwcześnie dzieci. Podobnie