• Informacje na temat:

  budowa rozrodcza mężczyzny

Artykuły na temat: budowa rozrodcza mężczyzny
 • Każdy mężczyzna myślący o założeniu rodziny i zdrowym potomstwie powinien zbadać nasienie. Ale nie tylko wtedy. Badanie nasienia powinno być dla każdego mężczyzny tak samo oczywiste, jak badanie krwi i moczu. A jednak aż 85 proc. dorosłych mężczyzn w Polsce nie widzi takiej potrzeby.

 • Jaki kształt ma zdrowie? Pokarmy, które leczą...

  ...w dużym stopniu zbudowany z tłuszczów, więc te dostarczane przez orzechy są wbudowywane w jego komórki. Stwierdzono, że dzieci spożywające dużo kwasów omega-3 mają lepszą zdolność koncentracji...

 • Lekarze alarmują, że dziś już co dziesiąta para może mieć problemy z płodnością. W ponad 40 proc. przypadków przyczyną kłopotów jest niepłodność męska. Dlatego właśnie mężczyźni powinni być zawsze badani jednocześnie ze swoimi partnerkami. Tym bardziej, że zdiagnozowanie problemów z płodnością u mężczyzny zazwyczaj jest nieco łatwiejsze niż u jego partnerki.

 • O składniku tym krążą różne opinie. Sprawdź, pod którymi z nich podpisują się specjaliści i... odżywiaj się zdrowo!

 • ...jednego cyklu miesiączkowego. Pierś zbudowana jest z 15-20 zrazików (płatów) będących złożonymi gruczołami pęcherzykowymi. Produkują one mleko. Z każdego zrazika uchodzi przewód mleczny. Zraziki(...) ponownie. Guzy złośliwe zbudowane są z nieprawidłowych komórek. Rozmnażają się w sposób zupełnie niekontrolowany przez organizm. Wrastają w głąb otaczających je tkanek, niszczą je. Potrafią odrywać...

 • Mam 45 lat. Badania wykazały, że mam niedobory witaminy D, mimo że zdrowo się odżywiam. Koleżanka mi powiedziała, że to dlatego, że przez całe lato unikałam słońca. Czy to możliwe?

 • Ciąża tydzień po tygodniu: Jak rozwija się dziecko

  Już wkrótce będziesz mamą! Przed tobą 9 niezwykłych miesięcy: w tym czasie twoje maleństwo będzie intensywnie się rozwijać, a w twoim ciele zajdą różne zmiany. Niektóre z nich mogą wzbudzać twój niepokój. W takiej sytuacji warto zaufać ekspertom. Przekonają cię, że to, co teraz czujesz, jest zupełnie naturalne i że tak naprawdę nie masz powodu do obaw.