• Informacje na temat:

  bóle mięśni stawów złe samopoczucie

Artykuły na temat: bóle mięśni stawów złe samopoczucie
 • Jak rozpoznać i leczyć ból stawów biodrowych

  Rozwijające się w stawach biodrowych zmiany nie tylko są źródłem złego samopoczucia, ale mogą utrudniać nam codzienne funkcjonowanie, czy to w domu, czy w pracy. Nieleczona choroba może z czasem doprowadzić nawet do inwalidztwa! Dlatego powinnyśmy ją jak najwcześniej leczyć, a w razie stwierdzenia zaawansowanych zmian nie obawiać się np. zaleconej przez specjalistę operacji.

 • ...objawia się zmęczeniem, bólem stawów i mięśni, podwyższoną temperaturą, wypadaniem włosów, osłabieniem i utratą wagi. Wystepuje suchość błony śluzowej jamy ustnej i spojówek, a węzły chłonne są(...) przyczynie. Występuje kilkakrotnie częściej u mężczyzn niż u kobiet. Choroba dotyka przede wszystkim stawów krzyżowo-biodrowych, a następnie kręgosłupa. Objawia się osłabieniem, złym samopoczuciem...

 • Objawy tej choroby mogą sugerować m.in. depresję, zapalenie stawów czy zaburzenia snu. Do jakiego lekarza się zgłosić, by uniknąć błędnej diagnozy?

 • Podczas szerokiego otwierania ust czujesz ból? Słyszysz szmery, kliknięcia i tarcia? Dokuczają ci bóle głowy lub karku? Idź do stomatologa, by zbadał twój staw skroniowo-żuchwowy.

 • ...}}--> Może borelioza... Roznoszą ją kleszcze zakażone krętkami borelii. Powodują rumień w miejscu ukąszenia, go rączkę, złe samopoczucie, bóle stawów. Po 1-2 tyg. objawy cofają się, a krętki(...) Objawy grypopodobne to wysoka temperatura, bóle głowy, kości i mięśni, osłabienie, rozbicie, brak apetytu, dreszcze, czasem suchy kaszel. Nie zawsze...

 • Gdy głowa pęka z bólu

  Zima to trudny okres dla organizmu, bo złe warunki atmosferyczne pogarszają nasze samopoczucie.

 • Dieta bez glutenu - moda czy konieczność?

  ..., migreny i bóle głowy, uczucie ciągłego zmęczenia, bóle mięśni i stawów, stany depresyjne. Negatywne objawy po zjedzeniu glutenu nie zawsze pojawiają się od razu, co może wprowadzać w błąd. Jak(...) winy za jego złe samopoczucie nie ponosi pszenica... Najpierw zrób badania! – Jeśli podejrzewamy u siebie nietolerancję glutenu, zróbmy badania. Nie przechodźmy w ciemno na dietę. Bo często jest tak...

 • Odczucie odprężenia, ciepła, „naładowania baterii” i pozbycia się z ramion ciężaru - to pierwsze wrażenia osób, które poddały się terapii czaszkowo-krzyżowej. Ta metoda rehabilitacji może pozbawić nas wielu schorzeń różnego pochodzenia – bólów kręgosłupa i stawów, napadów migreny, żylaków.

 • ...pojawiają się nagle, zwykle w postaci gorączki powyżej 38 st., dreszczy, bólu głowy, mięśni, kości i stawów. Dołącza do nich suchy, męczący kaszel, osłabienie, bardzo złe samopoczucie.

 • Domowa apteka z ziół, przypraw i kwiatów

  ...(spożywana regularnie!) przynosi ulgę osobom cierpiącym na bóle stawów. Cynamon zmniejsza też rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych i poprawia pamięć.