• Informacje na temat:

  aspiryna na katar

Artykuły na temat: aspiryna na katar
 • ...przestygnięcia. Przecedzony odwar podziel na 3 części. Pij rano, po południu i wieczorem. Pomoże na przeziębienie, katar, zmniejszy ból.

 • ...ręcznik na kaloryferze. Suche powietrze sprzyja infekcji. Łagodzenie nasilających się objawów Lejący się katar, przekrwione śluzówki gardła i nosa, suchy kaszel oznaczają, że infekcja rozwija się(...) 38 °C, najlepiej poskutkują leki, które działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, np. ibuprofen, aspiryna. Tych ostatnich nie powinny brać osoby, które mają problemy z żołądkiem ani dzieci do lat 12

 • O katarze mówi się, że leczony trwa siedem dni, zaś nieleczony – tydzień. Tak naprawdę może trwać znacznie krócej, jeśli jak najszybciej zaczniesz walkę z chorobotwórczymi drobnoustrojami.

 • O witaminie C przypominamy sobie zazwyczaj, gdy jesteśmy przeziębieni, dokucza nam kaszel, katar. Najczęściej przyjmujemy ją w postaci musującego płynu lub tabletki. Gdy jednocześnie z wit. C bierzemy także kwas acetylosalicylowy (zawiera go aspiryna, polopiryna) – nasz organizm niewiele skorzysta.

 • Uciążliwe duszności. Nietolerancja kwasu acetylosalicylo wego

  Gdy panią Aleksandrę (51 l.) boli głowa, wtedy sięga po leki przeciwbólowe. Ale gdy je zażywa, ma katar, kaszel i duszności.

 • Bądź ostrożna. To, że lek na kaszel czy katar można kupić bez recepty, nie oznacza, że nie powoduje działań niepożądanych.

 • Masz katar, męczy cię mokry kaszel i rozpierający ból głowy? To mogą być objawy zapalenia zatok. Do tej pory sądzono, że jego główną przyczyną są zlekceważone infekcje dróg oddechowych. Ostatnie badania jednak wskazują, że choroby zatok mają też inne źródło: nietolerancje pokarmowe i alergie. A wtedy trzeba zmienić leczenie. Tekst: Izabela Filc-Redlińska...

 • Masz katar i kaszel, wszystko Cię boli – jak nic, to grypa. Czy na pewno? Sprawdź, jakie choroby mogą dawać podobne objawy.

 • Katar, kaszel, gorączka, bóle mięśni, to częste objawy przeziębień. Jak z nimi walczyć, zanim pójdziemy do lekarza?

 • Obudziłam się rano z tak silnym bólem gardła, że nie mogłam nic przełknąć. Dokuczał mi też ból głowy, a katar utrudniał oddychanie.

Dyskusje na temat: aspiryna na katar
 • Re: Sposoby na przeziębienie

  Na mnie najlepiej działa czosnek! Jem go pod różnymi postaciami. Najgorszy jest w mleku z masłem ale jak jestem zdychająca to wypiję ten cudny drink:-) Znalazłam też skuteczne tabletki które oczyszczają super zatoki, szybko mija katar i są niedrogie. Sinulan szybko stawia na nogi. Do tego aspiryna na wypocenie i możesz po paru dniach śmigać! :-)))))

 • Re: Ciemna strona aspiryny

  i trafiłam do szpitala okazało się że mam astmę aspirynową nie jest to tylko uczulenie na leki takie jak aspiryna ,pryralgina i inne niesteroidowe leki ale również jedzenie ,po marchwi ,selerze ,orzechach ,czerwonych jabłkach również następuje taka reakcja .Od 5 lat staram się nie jeść tych rzeczy niestety wystarczy że odwiedzę dom w którym gotuje się np.rosół z warzywami i duszność ,kaszel, katar

 • Re: wszystkiego po trochu...

  Lucia, pomijając katar jak Twoje samopoczucie? ja na kanapie pod kocykiem i w polarku a czeka gruba polarowa pizama. Aspiryna i cammomilla . To sie tracimy tez nosami . :))) Luciu to nas dwie sztuki jest... pozdrawiam spod kołderki! polac.katar mam jak 150 i gardlo mnie boli i w ogole podle jest ale nic to. Polej. :)))

 • Re: wszystkiego po trochu...

  Lucia, pomijając katar jak Twoje samopoczucie? ja na kanapie pod kocykiem i w polarku a czeka gruba polarowa pizama. Aspiryna i cammomilla . To sie tracimy tez nosami . :))) Luciu to nas dwie sztuki jest... pozdrawiam spod kołderki! polac.katar mam jak 150 i gardlo mnie boli i w ogole podle jest ale nic to. Polej. :))) dziekuje samopoczucie lepsze choc do pionu jeszcze daleko. jak bedzie