• Informacje na temat:

  10 ml dawka

Artykuły na temat: 10 ml dawka
 • 10 faktów o cukrach i słodzikach

  Czy można jeść słodko i dietetycznie? Cukier łatwo przedawkować, bo ukryty jest w wielu produktach spożywczych, nie tylko w łakociach. Szukając dla niego zastępstwa też popełniamy błędy. Nasz ekspert radzi, jak tego uniknąć i… nadal cieszyć się słodkim smakiem potraw.

 • Wyjaśniamy, co oznaczają najczęściej występujące u dzieci dolegliwości. Radzimy, kiedy możesz leczyć je sama, a kiedy musisz zgłosić się do lekarza.

 • Cukrzyca typu 2 jest uznawana za chorobę cywilizacyjną, ponieważ choruje na nią coraz więcej osób. Ta postać choroby stanowi ok. 90 proc. wszystkich przypadków cukrzycy. Ponad jedna czwarta Polaków może być zagrożona tym schorzeniem. Wielu zaś cierpi na tzw. stan przedcukrzycowy.

 • ...i wapń. Z tłuszczu, głównie roślinnego, powinno pochodzić około 27 proc. dziennej dawki kalorii. Dzienna dawka mięsa Dawka dzienna mięsa (tylko chude, drób i ryby) to 180(...) (przednadciśnienie) ryzyko zapadnięcia na choroby krą żenia w ciągu 10 lat wynosi 7,11 proc. Gdy ciśnienie skurczowe osiąga wielkość 140 (łagodne nadciśnienie) – prawdopodobieństwo rośnie do 14,7 proc...

 • Ciągle słyszymy, że to biała śmierć. Ale jej niedobór zaburza pracę ważnych organów. A odpowiednia dawka (1 łyżeczka dziennie) jest wręcz niezbędna dla zdrowia!

 • Pół łyżeczki soli dziennie to dawka, której wg kardiologów nie wolno przekraczać. Sól kuchenna zawiera sód, który zatrzymuje wodę w organizmie i ciśnienie...

 • Statystyki nie kłamią: zażywamy prawie dwa miliardy pigułek przeciwbólowych rocznie! Tylko poniżej 10 proc., bo zaledwie ok. 150 milionów, to środki(...) – twierdzi dr Jarosław Woroń z Zakładu Farmakologii Klinicznej Collegium Medicum UJ. Jednocześnie do polskich szpitali trafia rocznie prawie 10 tysięcy pacjentów z powodu niewłaściwego stosowania leków tego...

 • Soki z dojrzałych warzyw i owoców to skoncentrowana dawka witamin i soli mineralnych. Warto je wyciskać i pić codziennie.

 • Pyłek kwiatowy - właściwości i zastosowanie

  Pyłek kwiatowy, obok żeń-szenia, tybetańskich jagód goji, kokosa, orzechów nerkowca i czosnku, zaliczany jest do superżywności, czyli pokarmu wyjątkowo bogatego w energię i korzystnego dla zdrowia. W małych dawkach utrzymuje nas w formie fizycznej i psychicznej, zjadany w większych ilościach leczy.

 • ...1. Dużo pij. Trzeba wypijać tyle płynów, by codziennie wydalać 2 litry moczu. Optymalna dawka to 4 litry na dobę. Mogą to być napoje, słaba herbata lub...

Dyskusje na temat: 10 ml dawka
 • Re: odchudzanie

  Mój sposób na odchudzanie to codzienna duża dawka ruchu i dodatkowo tabletki Foreverslim.Nie byłam na żadnej diecie wystarczyły te dwie rzeczy.Efekt to 10 kg niej w niecałe trzy miesiące.

 • Re: 10 tys. kroków czy szybki marsz?

  U mnie duży wpływ na odchudzanie miała dieta spora dawka ruchu i tabletki Slimunox.To właśnie dzięki nim udało mi sie w końcu schudnąc.Wcześniej próbowałam się odchudzać będąc na dietach za każdym razem kończyło się to fiaskiem.

 • ketoprofen

  Przepraszam za ten przejadły wątek, ale nie doszukałem sie wyczerpującej odpowiedzi, czy przekroczona 10-krotnie dawka ketonalu forte (ok 30 tabletek) moze wywolac jakies powazniejsze spustoszenia w organizmie doroslego czlowieka?

 • Re: Nie piję dużo. Czy mam problem?

  W takim razie jestem uzależniony od alkoholu ale w niczym mi to nie przeszkadza, 3 piwa dziennie od 10 lat i dawka cały czas ta sama. Dobrze mi z tym!

 • Re: Wasze ulubione kosmetyki - recenzje

  Ostatnio miałam okazję wypróbować produkt Vichy Liftactiv Serum 10. Pisząc tę opinię nie sugerowałam się marką, lecz przede wszystkim przedstawieniem konstruktywnej opinii na temat faktycznej(...). Jest bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień skóry a co najważniejsze przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Vichy Liftactiv Serum 10 jest idealnym kosmetykiem dla mojej skóry, która w wyniku

 • Re: Dziesięć minut dla... paznokci zniszczonych hybrydą

  10 min. naświetlania w lampie to maksymalna dawka promieniowania UV jaką może przyjąć człowiek w ciągu doby. Dlatego robienie hybrydy tak niszczy skórę dłoni i paznokcie. Błyskawicznie przyspiesza starzenie się skóry.

 • Re: wino a ciąża

  Z tego, co mi wiadomo, nie powinno się pić ani lampki !!! będąc w ciąży. Wino też zawiera alkohol. "każda dawka alkoholu wypita przez matkę przenika przez łożysko, wystarczy pół godziny by stężenie alkoholu we krwi dziecka było takie samo jak we krwi matki" http://dziecisawazne.pl/10-mitow-na-temat-picia-alkoholu-w-ciazy/ Mózg dziecka, układ nerwowy i całe ciało mogą ucierpieć. Matka, która

 • Re: Jak żyć z hashimoto?

  podobny do protokołu jodowego. Wszystkie choroby tarczycy można leczyć jodem. Hashimoto nie jest tu przecwwskazaniem. Kwestia jest jedynie odpowiedniej dawki i ....wiedzy. Minimalna dawka jodu określona w w/w protokole to 12,5mg. Czyli 10 kropli aptecznego 1% płynu lugola. Mniejsze dawki mogą pogłębiać stan zapalny, a przez skórę wchłania się góra 10% tego co przy suplementacji doustnej. Koleżance

 • Re: 10 niezwykłych faktów o Czarnobylu

  Czerwiec 1994 - operacja - rak tarczycy. Tak zwane " leczenie' trwa już 20 lat . Trudności w znalezieniu odpowiedniego lekarza , nieodpowiednia dawka Euthyroxu - wynik tego jest : niedoczynność tarczycy i wszystkie objawy z tym związane.I jak sobie pomóc ?

 • Re: Uwaga na powracające choroby zakaźne

  Co prawda nikt się pod tymi wypocinami nie podpisał , ale proponuję autorowi tych bzdur aby zaszczepił się na głupotę , dawka x 10 , a i tak nie ma gwarancji że zadziała . Jak nisko trzeba upaść żeby za parę złotych sprzedawać się jak d.... na pigalaku.